Co nás čeká

Horoskop na úterý 26. července: Vaše pocity naberou na obrátkách

Horoskop na úterý 26. července: Vaše pocity naberou na obrátkách
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Úterní den pro vás bude v zaměstnání pohodový. Na kolegy v práci mají letní dny příznivý vliv, takže bude příjemná atmosféra. V oblasti vztahů vám přeje samotná Venuše v Raku. Jediné, co vás dnes upřímně zajímá, je láska.

Beran

Nebojte se být dnes více důraznější, ale taktéž připustit, že partnerův názor může být relativně odlišný. Hádka bude jinak doslova a do písmene na spadnutí. Což si nepřejte, protože byste mnohem raději navodili intimnější atmosféru.

Býk    

Budete ochotní dnes v práci připustit, že pracujete o něco méně než váš kolega, ale zase nebudete mít pocit, že by na tom bylo něco špatného, protože jste naopak vy tím, kdo má více zkušeností a může je kolegům předávat a motivovat je k výkonům.

Blíženci          

Budete při dnešku velmi citliví na nepořádek a vaše okolí bude na výtky reagovat namísto dobré vůle tím, že bude nepořádek tvořit skoro s radostí. Budete muset vydržet, než se dostanete domů. Večer se odreagujete. Finančně jste na tom mnohem lépe.

Rak    

Úterní den pro vás bude v zaměstnání pohodový. Letní dny mají na všechny kolegy příznivý vliv, takže atmosféra je naprosto vynikající. Po práci společně ještě někam vyrazíte. Pokud trávíte někde dovolenou, čeká vás den plný skvělých zážitků.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

V zaměstnání se vám dnes budou honit hlavou otázky, proč já to vlastně dělám, když mě to nebaví. Výplatní páska by pro vás mohla být odpovědí, i když také ne zrovna přesvědčivou a vy si budete říkat, že nemá přece vůbec smysl si něco zastírat.

Panna 

Budete dnes cítit větší zodpovědnost za stav domácnosti, protože vás čeká poměrně vzácná a dlouho očekávaná návštěva. Jenom to nepřehánějte, protože se často stane, že se na poslední chvíli z návštěvy omluví a vy úklidem ztratíte spoustu času.

Váhy  

Někdo z kolegů vás vytáčí kvůli svému přístupu k práci, ale i z toho důvodu, že je poměrně dvojaký ve svém chování i k vám. Zkuste k němu přijít a říci mu narovinu, co vám na něm vadí a co si myslíte, že by mohl dělat docela jinak a uvidíte sami.

Štír     

Budete mít trochu partnerské potíže a nebude vám připadat, že by váš vztah měl být závislý jenom na tom, jak se kdo z vás právě vyspí. V práci se snažte nebýt vytočení, i když vás štve, že někteří kolegové k tomu, aby pracovali, potřebují bič a cukr.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Váš přístup k vaší drahé polovičce bude jako z učebnic a vy se budete opravdu snažit, což bude naprosto zásadním tématem dnešního dne. A lenit nebudete ani v práci, proto se vám zde bude rovněž spokojeně zelenit, což si užijete a vaše peněženka též.

Kozoroh         

Budete muset aspoň částečně změnit dlouho plánovaný program, což vaše rodina jenom tak nevydýchá. Pokud to bude kvůli pracovnímu zaneprázdnění, mohlo by vám to ale projít. Dopředu si ale s nadřízenými domluvte nějakou mimořádnou finanční odměnu.

Vodnář          

V oblasti vztahů vám přeje samotná Venuše v Raku. Budete se cítit skvěle. Jediné, co vás dnes upřímně zajímá, je láska. Nebude výjimkou, že kvůli svému milému utečete dřív z práce, nezadaní se odváží oslovit svůj idol. Vaše soukromé štěstí nabere grády.

Ryby  

Při dnešku se můžete zdržet v práci. Bude ideální, pokud s tím doma budou počítat, že nepřijdete, protože jinak se nevyhnete tradičním debatám o tom, jak nic nestíháte, což by vás dokázalo naštvat. Vy se přece od práce dokážete utrhnout, když to jde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz