Co nás čeká

Horoskop na středu 27. července: Věnujte se víc rodině, zaslouží si to

Horoskop na středu 27. července: Věnujte se víc rodině, zaslouží si to
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes se raději vyhněte komunikaci se šéfem, mohl by si vaše slova vyložit jinak, než jste zamýšleli. Býkům se v práci vyčistí vzduch a budou mít konečně dobrou náladu. Raci by se měli trochu víc věnovat rodině.

Beran

Téma dovolená u vás bude frekventované ve všech pádech. Před pobytem v cizích krajích byste měli mluvit i o tom, co by se mohlo přihodit a jak se na to co nejlépe připravit. Potom nebudete muset řešit věci na poslední chvíli a budete mít předstih.

Býk    

V práci se mezi vámi a vašimi spolupracovníky konečně díky jisté zakázce může vyčistit vzduch a vy si tak můžete vychutnávat zasloužené plody pohody. Bude pro vás ovšem obtížné přepnout z módu práce do módu domů. Blízcí musejí mít proto trpělivost.

Blíženci          

Stejně jako rádi sdílíte s přáteli drobné radosti, dnes budete chtít se svým protějškem sdílet pozitivní zážitky z práce. Otázka ovšem je, nakolik on bude přístupný podobným rozhovorům, protože má momentálně z té vlastní poněkud nervy na pochodu.

Rak    

Nebojte se dát řeč s někým z rodiny, zvláště pokud již delší dobu cítíte v partnerských či pracovních vztazích přetlak. Pomáhá se z toho vypovídat a zbavit se negativních emocí, i když jsou to někdy pověstné žabomyší války, mohou hýbat s psychikou.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Velká část života, kterou trávíte prací, dostane při dnešku zase jiný rozměr. Přijdete na to, že jste měli představu o tom, co se děje ve vašem oboru, zatím jenom velmi mlhavou a nyní se před vámi otevírají docela nové možnosti a šance, které potěší.

Panna 

Při dnešku budete pokračovat v načatém kočkování s vaší drahou polovičkou. Zatímco v práci budete samozřejmě mluvit především o tom, co se stalo během dovolené, co jste si koupili za super věci, prostě o všem, co si druzí rádi vyslechnou a nezarmoutí.

Váhy  

Ve středu po vás bude chtít někdo z kolegů něco, co pro vás není v jeho podání úplně srozumitelné. Přesto však s vámi bude mít dotyčný trpělivost a vynasnaží se, abyste s ním mohli novinky sdílet opravdu naplno, což si tedy rozhodně zasloužíte.

Štír     

Doma přijdete na to, že jsou oblasti, kterým nerozumíte natolik, nakolik byste si přáli, nebo vlastně vůbec uměli úplně představit. To samozřejmě zaujme váš domácí dav a vy se budete muset někdy uchýlit k tomu, že máte tento postoj schválně.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Vaše drahá polovička přijde při dnešku s výmluvou, že musí věnovat pozornost také sama sobě a že si váží toho, že to s ní myslíte dobře. Ale že by jí ve skutečnosti z toho něco zůstalo v hlavě? Tak snad příště. To kolegové v práci jsou učenlivější.

Kozoroh         

Budete mít dnes potřebu více sdílet vztahové záležitosti v zaměstnání, ale najde se jenom málo posluchačů, kteří budou ochotní poslouchat. Navíc vás veškerý nadhled posluchačů předem popudí a nabízená řešení se podle vás míjí rovněž svým účinkem.

Vodnář          

Budete si dnes velmi dobře vědomi svých důvodů, proč děláte některé věci tak, jak je děláte. Je pravda, že když jste se naposledy bavili třeba o práci, tak jste měli spoustu starostí ohledně vzdělávání a dnes spíše sháníte více volného času.

Ryby  

Vašemu šéfovi byste občas trošku netrpělivě doporučovali nějaké akčnější řešení. Ovšem při dnešku pozor, protože ať už to řešíte aktivnějšími metodami, nebo ne, bude sám o sobě dost konfliktní, takže mu raději vůbec nic neraďte a nechte věci na něm.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz