Zajímavosti

Šokující Výměna: Helena žije s manželem i milencem pod jednou střechou

Středeční Výměna manželek šokovala diváky zapeklitým milostným trojúhelníkem, ve kterém žije Helena. S manželem i novým partnerem žije pod jednou střechou. Její muž se naděje, že se vztah dá zase do pořádku, nechce vzdát. Helena má ale jasno.

Zvláštní soužití tří lidí viděli diváci v reprízovaném díle 12. série Výměny manželek. V rodinném domku žijí manželé se dvěma dcerkami, jejichž maminka si do přízemí nastěhovala přítele Kubu. Ten jejímu muži za nájem platí sedm tisíc korun.

Tatínek dvojčat bydlí v prvním patře, domů jezdí pouze na víkendy. Pracuje totiž v Německu. "Je tady trojúhelník, to je pravda. Jsem ve stresu kvůli bývalému. Vždycky když přijede, je tady dusno," svěřila se Helena. "Má velký vliv na děti. Nejsem pro ně ještě taková autorita, ale to by se mohlo změnit," dodal přítel Heleny Kuba. 

Související obsah

"Psychicky to nezvládám. Kdyby holky nebyly tak malé, tak už by tady nebydlely. Mají tady zázemí," svěřil Helenin manžel. "Není to vyřešené, aspoň z mojí strany ne. Ona má asi jasno. Ale já jsem tady ten, kdo trpí," pokračoval zkroušeně.

Podle jeho slov se sice Helenin nový přítel v rodině cítí jako doma, s tím se však nehodlá smířit. Kubu považuje za nepřítele. "Já bych si přál, aby se Helena ke mně vrátila. Doufám, že pochopí, že 12 let nejde zahodit za hlavu. Za těch deset dní se jí to snad pořádně rozleží," doufá manžel.

Druhá rodina si prošla nemilým čekáním na otce Marka, který byl dva roky ve vězení. Svému synovi se teď snaží ztracený čas vynahradit. "Když Marka pustili v březnu z vězení, rok nato jsme se vzali," přiznala manželka Bára. Oba vypadají velmi zamilovaně, Marek je mimo jiné velmi rád za to, jak zdravě Bára vaří. "Nechci, aby moje dítě muselo ve školce poslouchat, že je tlustoprd," vysvětlil Marek.

Související obsah

Ten se neustále díval při vaření pod ruce i Heleně, pečlivě hlídal zejména poměr tuku. "Podle mě je to celé na omastku," kritizoval Marek. "To je jen šťáva z masa. Není tam ani olej, ani nic podobného," obhajovala se Helena. 

Kuba byl po návratu Heleny zvědavý, jestli bude chtít něco změnit. Ta ale ve Výměně zjistila, že je šťastná a spokojená a chce všechno nechat tak, jak to je.

Báře se však vrhnuly slzy do očí. “Jsem z toho docela rozhozená, protože jsem doufala, že mě syn přivítá,” řekla s tím, že při natáčení to bylo poprvé, co ho opustila na takovou dobu. Marek to celé uzavřel se slovy, že s Bárou v jejich vztahu nic měnit nebudou. Prý přišli na to, že jim to spolu klape.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz