Zajímavosti

Petr Rychlý zpět v Ordinaci! Podívejte se, jak v ložnici navštívil svou ženu

Nová sezona Ordinace v růžové zahradě 2 začíná příběhy oblíbených hrdinů na Voyo už ve čtvrtek. A pro diváky chystá velké překvapení hned v úvodu. Po sedmi měsících se v ději objeví Petr Rychlý jako Čestmír Mázl!

"Proč nespíš?" Otázka, kterou Alena Mázlová (Michaela Badinková) rozhodně nečeká. Zazní totiž z úst jejího manžela Čestmíra, který byl před několika měsíci prohlášen za mrtvého po útoku drogového kartelu v Mexiku, kam odjel na lékařskou misi.

Je to skutečnost? Nebo se to Aleně jen zdá? A co bude dál? Alenu pronásledují neodbytné otázky. Zdálo se, že s medikem Ondřejem (Jiří Böhm) konečně našla štěstí a jejich lásce nic nebrání. Jenže stíny minulosti jsou živější, než by si přála. A tato nečekaná Čestmírova návštěva v její ložnici je jen začátek…  

Související obsah

​"Byly to dlouhé měsíce, během kterých diváci dokazovali, že jim na Čestmírovi záleží a nejsou ochotni se s ním jen tak rozloučit. Mám radost, že vydrželi a Ordinaci neopustili, když jejich oblíbenec Čestmír Mázl zmizel," říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková. 

Podle ní diváci nepřestali doufat, že se Mázl vrátí. "A tak jsem ráda, že jim jejich přání nyní můžeme splnit a zároveň jim slíbit, že úvod sezony není jediný případ, kdy se Čestmír jako Alenin sen či vidina v ději objeví. Tvůrci s ním i nadále počítají jako s plnohodnotnou postavou Ordinace, ačkoli dostala možná trochu neobvyklou podobu," uzavírá Matásková. 

Sledujte novou sezonu oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz