Zajímavosti

Dramatické změny, rozvod a stres. David od Žanety se po Výměně zakoukal do jiné

V reprízovaném dílu Výměny manželek to vřelo. Ženy z obou domácností uvažovaly o ukončení Výměny, nakonec se ale rozhodly vše překousnout a dokončit to. Žaneta prozradila, jak se jí nyní pár let po Výměně žije.

V rodině Žanety se od natáčení změnilo téměř vše. "Mám se dobře. Ten, se kterým se natáčela Výměna manželek, tak s ním už dávno nejsem. Teďka se budeme i rozvádět, prostě to neklapalo, zakoukal se do jiné," prozradila v rozhovoru Žaneta o svém bývalém Davidovi.

V době natáčení byla na mateřské, nyní ale má problém sehnat práci. S Kateřinou a Edou z druhé rodiny se nestýká. "Kateřinu mám v přátelích, ale nejsem s ní v kontaktu. Vím, že si s ní psal bývalý, ale mně nepřišla nějak sympatická," popsala svůj vztah ke Kateřině.

Jak se má druhá rodina, není Žanetě úplně jasné. "Co jsem slyšela, tak se spolu údajně rozešli, ale nevím, co je na tom pravdy," tvrdí Žaneta, která z Výměny celkově neměla dobrý pocit.

Související obsah

​Nejhůř vzpomíná asi na Edu, který na ni křičel nelichotivé věci: "Nesprchuješ se, vložky necháváš na umyvadle, co ty si myslíš, ty šmudlo." Podle Žanety se Eduard hodně přetvařoval. 

Ale Výměna jí přinesla do života i příjemnou změnu, a to nový přístup Žanety k dětem. "Uvědomila jsem si hodně věcí, že se k těm dětem musím chovat jinak. Snažím se s nimi být víc. Když chce člověk něčeho dosáhnout, tak to nespadne z nebe na zem," uzavřela Žaneta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz