Co nás čeká

Horoskop na pátek 5. srpna: V práci vás čeká důležitá zpráva

Horoskop na pátek 5. srpna: V práci vás čeká důležitá zpráva
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Je den zásadních rozhodnutí, která se týkají lásky, partnerství i práce. Ve vašem zaměstnání vás čeká důležitá zpráva, jež změní řadu věcí, na které jste byli zvyklí. Dejte ovšem pozor, nemusí být totiž ihned zřetelná. Buďte proto obezřetní a nenechte se napálit.

Beran

S pracovními úspěchy může přijít i více peněz. Proto se nebojte dopřát svým blízkým něco, po čem touží. Vaši peněženku by to nemělo nijak razantně ovlivnit. Pořiďte si taktéž něco pro vlastní radost, ideálně věc, kterou v horkých letních měsících oceníte.

Býk    

Pravdou je, že dnes budete patřit mezi lovce opačného pohlaví. Ovšem nebudou reagovat tak, jak byste si přáli. Naopak je toto chování začne rozčilovat a znechucovat. Dejte ovšem pozor při kritice. Jinak vám utečou definitivně do ochranné zóny.

Blíženci          

Pozor na neshody názorů. To, co říkáte, nemusí být stejně pochopeno. Zkuste se zamyslet nad vztahem a ukažte, že umíte také přiložit ruku k dílu. Hrozí hádky a neshody. Zkuste proto nahnat plusové body na začátku dne. Třeba snídaní do postele.

Rak    

Díky osobním plánům se vám do práce příliš chtít nebude. Nejradši byste šli jen tehdy, když máte čas a náladu. Ovšem bez práce nejsou koláče. Proto se v práci vyhýbejte nadbytečným úkolům a zkuste si vzít dovolenou, kterou si užijete s přáteli.

MĚSÍČNÍ TAROT NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Ujasněte si věci narovinu. Ať už kladné, nebo záporné, nevyřešené věci dotáhněte do konce. Udělejte razantní krok vstříc své spokojenosti a neberte přílišné ohledy. Vaše spokojenost je tím nejdůležitějším faktorem. Snažte se to udělat sami pro sebe.

Panna 

Jste-li ve své rodině s čímkoliv nespokojeni, všechny svolejte a svoji nespokojenost dejte otevřeně najevo. Všechno pečlivě vysvětlete a zkuste ostatní zapojit do problému. Uvidíte, že nakonec společně tento oříšek rozlousknete.

Váhy  

Je den zásadních rozhodnutí, která se týkají lásky a partnerství. Nebojte se vztah ukončit a začít zase s novou chutí, která se vám pak vrátí v podobě šťastnějšího vztahu. Nebojte se tedy razantních kroků, které je ovšem nutné bedlivě zvážit.

Štír     

Dnešek je pro vás ideální pro kariérní posun. Nebojte se nových příležitostí a pevně se jich chyťte. Zkuste promluvit se zaměstnavatelem o svém kariérním postupu. Z nové pracovní pozice nemějte strach. Přiučíte se díky ní novým a zajímavým věcem.

NOVINKA! BALÍČEK 12x MĚSÍČNÍ TAROT
Personalizovaný výklad kartářkou pro každý měsíc v roku! Díky staletími prověřené karetní metodě zjistíte nejen, co vás čeká, ale pomůže vám také s důležitým rozhodnutím. Vydáte-li se totiž správnou cestou díky radám skrytým v tarotu, urychlíte si cestu k úspěchu!

Střelec

Ve vašem zaměstnání vás čeká důležitá zpráva, jež změní řadu věcí, na které jste byli zvyklí. Změna může být jak kladná, tak i záporná. Dejte ovšem pozor, nemusí být totiž ihned zřetelná. Buďte proto obezřetní a nenechte se napálit. Mluvte s kolegy.

Kozoroh         

Nerozhodní jedinci vás budou přivádět k nepříčetnosti. Jste bystří a vaše reakce jsou oproti ostatním nadprůměrné, proto vás dnes kolega bude svým chováním štvát. Snažte se ale být tolerantní, vaše schopnosti jsou výjimečné, ostatní vám nestačí.

Vodnář          

V práci vás zásadní změny nečekají. Budete vděční za svoji práci a částečně i spokojení. Nepolevujte však v pracovním výkonu, i když vás k tomu teplo za okny bude nutit. Při dnešním dni pamatujte především na rčení: "Nejdřív práce, potom zábava."

Ryby  

Oddechněte si od pracovního vytížení, které vás po celý rok dostává pod nepříjemný tlak. Domluvte se se svým zaměstnavatelem a vezměte si volno. Dávejte ovšem pozor na své kolegy. Příliš se nechvástejte svými zážitky, někteří by vám mohli závidět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz