Krimi

Český influencer se na Maltě pořezal a hledala ho policie. Skončil v nemocnici

Český influencer se na Maltě pořezal a hledala ho policie. Skončil v nemocnici
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Mladý český influencer, který si říká Opat04, skončil v nemocnici. Stalo se tak poté, co se v průběhu živého vysílání opil. Krátce po ukončení vysílání se pořezal a ztratil v ulicích ostrova Malta. Do akce tak musela i policie. Mladý muž skončil v péči lékařů.

Vlnu emocí způsobil na českých sociálních sítích mladý influencer Dan Legenda, který si říká Opat04. Ten pracovně tráví posledních pár týdnů na Maltě. Ozvaly se mu tedy fanynky, které byly na ostrově na dovolené. Mladý muž je pozval do svého živého vysílání.

Během něj popíjeli alkohol. Influencera však v průběhu vysílání postihl kolaps. Další z influencerů, který s ním tráví na Maltě čas, okamžitě zasáhl a vysílání vypnul. Poté se měl podle videí ze svého instagramu mladík pořezat a ztratil se v ulicích malého ostrova.

Související obsah

Jeho kolega Josef Trojan, který je na internetu známý pod přezdívkou Artix, proto zalarmoval policii a sám se ho také vydal hledat. Podnapilého a pořezaného influencera našli a dopravili do nemocnice.

"Dan bude v pohodě, můžete jít v klidu spát. Určitě Vám řekne víc už on příště," zakončil Trojan své informační okénko.

Influencer Opat04 je mezi lidmi známý i kvůli častému porušování pravidel na streamovací platformě Twitch. Za to si vysloužil několik zákazů činnosti na této stránce. Ten poslední pak dostal před pouhými několika dny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz