Co nás čeká

Horoskop na pondělí 8. srpna: Hvězdy prorokují příznivý start týdne

Horoskop na pondělí 8. srpna: Hvězdy prorokují příznivý start týdne
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Raci jsou nenapravitelní snílci. A i tentokrát se díky svým myšlenkám nebudou moci soustředit na práci. Váhy by se měly věnovat sobě, dodá jim to spoustu energie a dobré nálady. Střelci dnes ukážou, že se ničeho nebojí.

Beran

Po příjemně stráveném víkendu se budete cítit ve formě. S chutí se vrhnete do práce a nadšení z vás bude přímo vyzařovat. Ne všichni jej však budou sdílet s vámi, poštvete proti sobě méně motivované kolegy. Hloupé poznámky ale budete ignorovat.

Býk

Vaše zaměstnání vám zajišťuje slušnou obživu, vy jste si však zvykli žít nad poměry. A také se podle toho budete muset otáčet. Najdete rovnováhu mezi výdaji a příjmy. Budete se však muset poohlédnout po dalším zdroji financí. Nadstandard není zadarmo.

Blíženci          

Zatoužíte po novém vybavení své domácnosti. Přestože jste s uspořenými penězi měli původně jiné plány, rozhodnete se část z nich utratit za rekonstrukci svého domova. Uděláte si radost a zútulníte svůj příbytek. Je to dobrá investice do budoucna.

Rak    

Jste nenapravitelní snílci. A i tentokrát se díky svým myšlenkám nebudete moci soustředit na práci. Díky nedávným událostem jste plni naděje a očekávání z budoucnosti, měli byste však zůstat nohama na zemi. Mohlo by se stát, že se ošklivě spálíte.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev     

Váš cit pro obchod, smysl pro organizaci a diplomatické schopnosti z vás dělají ideálního kandidáta na úspěšného podnikatele. Nebudete se bát inovací a rychle předhoníte konkurenci. Kromě talentu vám nechybí ani pracovitost. Dotáhnete to daleko.

Panna 

Vaše fantazie dnes nebude mít hranic. Nadřízenému předložíte odvážné nápady na inovace, a přestože bude z počátku váhat, věřte, že nakonec ocení váš moderní přístup a odvahu. Svou představivost využijete nejen v zaměstnání, ale i v osobním životě.

Váhy  

Místo toho, abyste neustále obskakovali celou rodinu, se budete věnovat především sobě. A uvidíte, že vám to dodá spoustu energie a dobré nálady. Samozřejmě že nic se nemá přehánět. Ovšem zdravý odpočinek a relaxace s vámi udělají divy.

Štír     

Improvizace vám nedělá problém. I dnes rychle vymyslíte, na čem se dá snadno ušetřit, a bez nesnází tak zalepíte díru v rodinném rozpočtu. Vaše schopnost jednat rázně a efektivně je cenná a rodina si dobře uvědomuje, že bez vás by byla ztracená.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Když se budou v zaměstnání dít nespravedlnosti, rozhodně nebudete držet jazyk za zuby. Právě naopak. Nebudete váhat a rázně se ozvete. Ukážete tak okolí, že nebudete jenom nečinně přihlížet tomu, jak se druhému děje příkoří. Jen tak dál!

Kozoroh         

O své místo v zaměstnání se bát rozhodně nemusíte. Právě naopak. Šéf vás dnes utvrdí v tom, že pro jeho tým jste velkým přínosem, tím pádem je vaše kariéra velice slušně rozjetá. Toto ujištění vám nejenom dodá dobrou náladu, ale především motivaci!

Vodnář          

V mysli se budete neustále zabírat svými milostnými pletkami. Pravdou je, že v poslední době jste své libido rozhodně nedrželi na uzdě. A výsledky se projevují již nyní. Máte tedy o čem přemýšlet a snažíte se vyřešit zamotanou situaci.

Ryby  

Dnes pomůžete zachránit vztah svého dobrého přítele. Znáte ho jako své boty a dobře si uvědomujete, že mu můžete poradit. Máte totiž nadhled a zkušenosti, které kamarádovi chybí. Proto nebudete váhat ani chvilku a zapojíte veškeré své schopnosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz