Krimi

Po nehodě na Pardubicku zemřel 87letý cyklista. Policie hledá svědky

Po nehodě na Pardubicku zemřel 87letý cyklista. Policie hledá svědky
Cyklista po nehodě zemřel | Zdroj: Policie ČR

Tragicky skončila v pátek nehoda na Pardubicku. Cyklista se tam srazil s osobním autem. 87letý muž po převozu do nemocnice zemřel.

Policisté přijali oznámení o nehodě na silnici III. třídy v obci Ráby na Pardubicku v pátek 10 minut před osmou hodinou večer. "Srazilo se tam osobní auto s cyklistou," informovala policejní mluvčí Andrea Muzikantová.

"Na místě zasahovaly dvě posádky. Muže jsme letecky transportovali do nemocnice v Hradci Králové s poraněním horní části těla," řekla TN.cz mluvčí záchranářů Alena Kisiala. V nemocnici však 87letý cyklista podle informací policie zemřel.

Související obsah

Policisté vzhledem ke zraněním muže nemohli provést dechovou zkoušku. Proto nařídili odběr krve. Dechové zkoušce však podrobili 29letého řidiče auta, test byl negativní. Přesné příčiny a okolnosti vyšetřují kriminalisté.

"Pardubičtí dopravní policisté žádají případné svědky dopravní nehody, kteří by mohli pomoci objasnit nehodový děj, aby volali na telefonní číslo 974 566 251 nebo přímo na linku 158," vyzvala Muzikantová s tím, že cyklista jel na kole značky Unicykl světle modré barvy.

Tragická nehoda na Pardubicku:

Cyklista po nehodě zemřel | Zdroj: Policie ČR
TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz