Co nás čeká

Horoskop na středu 10. srpna: Dejte si pozor na podvod!

Horoskop na středu 10. srpna: Dejte si pozor na podvod!
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dejte si velký pozor, aby vás někdo neošidil. Napětí mezi vámi a vašimi nejbližšími se bude stupňovat. Mohlo by se stát, že situace vyústí v ostrou hádku. A opatrně, žárlivost zasáhne ty páry, které jsou spolu teprve krátce.

Beran

Po náročném dni v práci zatoužíte po domácí pohodě a klidu. Rodinná idylka by však mohla být narušena nečekanou událostí. Porucha v domácnosti bude vyžadovat okamžitou akci, budete muset překonat únavu a vydržet. Berte to jako zátěžovou zkoušku.

Býk

Protějšku vynahradíte čas, který jste posledních pár dní trávili bez něj. Jak vy, tak i partner máte náročná zaměstnání a přes týden nebývá lehké najít si mezi všemi povinnostmi volnou chvilku, kterou byste společně sdíleli. Dnes se to konečně změní.

Blíženci

Zkombinovat péči o rodinu, práci a domácí povinnosti je tvrdý oříšek a většině lidí se to zdá přímo nemožné. Vy to ale budete zvládat na jedničku. Jste inspirací pro okolí a mnozí vás obdivují. Přestože to stojí mnoho sil, pokračujte ve svém snažení.

Rak

V diskuzi s protějškem se budete za každou cenu snažit zvítězit použitím pádných argumentů. Jste od přírody soutěživí a neradi prohráváte, co se však týče partnera, měli byste trochu ubrat. Dopřejte mu klid a nesnažte se jej za každou cenu trumfnout.

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

Lev

Dejte si velký pozor, aby vás někdo neošidil. Jste dobráci a nikomu neodmítnete pomoci, pokud to alespoň trochu jde. Ne všichni si však vaši velkorysost zaslouží. Prozřete a nenecháte se déle zneužívat kolegou, který na vás hází své povinnosti.

Panna

Někdo z vašich přátel bude prožívat bláznivé období zamilovanosti. Přestože vám jeho chování občas připadá přehnané, budete trpělivě poslouchat a sdílet s přítelem jeho nadšení pro novou lásku. Díky vaší momentální situaci to však nebude jednoduché.

Váhy  

Napětí mezi vámi a vašimi nejbližšími se bude stupňovat. Díky nedávným událostem je domácí atmosféra dusná a pro všechny její členy se prostředí stane neúnosným. Mohlo by se stát, že situace vyústí v ostrou hádku. Napětí se však konečně uvolní.

Štír

Měli byste uzavřít nevyhovující životní situace. Do pátečního úplňku vyřešte všechno nedořešené, zejména vztahy a smlouvy. Dbejte na svůj zdravotní stav, nepřeceňujte své síly. Dnešní den přinese právě tato témata zdraví a životního stylu.

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

Střelec

Žárlivost zasáhne především ty páry, které jsou spolu teprve krátkou dobu. I když vás chování partnera bude štvát, budete se snažit být tolerantní. Jste atraktivní, úspěšní a zkrátka máte vše, co je pro opačné pohlaví přitažlivé. Nechce vás ztratit.

Kozoroh         

Váš vliv v zaměstnání dnes bude opravdu znatelný. Díky vaší trpělivosti, pracovitosti a nabytým zkušenostem jste se pro šéfa stali nepostradatelnými. Pokud jste s něčím nespokojení, nemusíte váhat. Vaše prosby budou vyslyšeny a požadavky splněny.

Vodnář          

Dobře znáte své priority. Kariéra je pro vás na prvním místě a udělali byste cokoliv pro to, abyste dosáhli svých dávných snů. Cesta za úspěchy nebude jednoduchá, velmi vám ji však usnadní podpora vaší rodiny a protějšku. Vždy budou stát při vás.

Ryby  

Dnes můžete očekávat přísun financí. Vaše situace není poslední dobou právě příznivá a peníze se vám budou opravdu hodit. Přestože budete mít nutkání utrácet za nepotřebné věci, překonáte se a raději si začnete spořit. Získáte tak finanční jistotu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz