Zajímavosti

Velká dramata, nové lásky a pokus o sebevraždu. Začíná nová sezóna Ulice

Po letní pauze se fanoušci seriálu Ulice opět dočkají nových dílů. Ten první uvidí diváci na TV Nova příští pondělí, už teď je ale ke zhlédnutí na Voyo. 18. sezóna oblíbeného seriálu bude jako vždy plná humoru a lásky, ale nebude nouze ani o pořádné drama.

Novou sezónu odstartuje oblíbený seriál pěkně naplno. Na diváky čeká romantika, drama i pořádná dávka humoru. Do děje se například vrátí syn starosty Jirka Hložánek, kterého hraje Ondřej Havel. "Já se těším na svého tatínka, proti kterému půjdu. Myslím, že to bude fajn, protože on to určitě nerad uvidí a uslyší. Jinak se těším na celý štáb," říká.

Nebudou chybět nové lásky, ale i poněkud temnější témata jako například šikana či pokus o sebevraždu. "Určitě budeme pokračovat v otvírání témat, které rezonují společností. Jedním z nich je na podzim dětská šikana. Je to takové téma, které je aktuální a mrazivé, protože víme, že se to děje a že v čase po covidu se ta situace ještě zhoršila," popisuje kreativní producentka Silvia Klasová.

Související obsah

​Spolu s Ulicí dospěli i její hrdinové. Osudy některých z nich sledují diváci od samého startu oblíbeného seriálu v září 2005. Z dětí se stali rodiče, jimž dávají pěkně zabrat nejen jejich ratolesti, ale také láska. Například Gábina a František za tu dobu vyrostli divákům přímo před očima. Pro oba je na prvním místě rodičovství, oba si kvůli svým dětem projdou docela náročným obdobím.

Gábinin Šimon se stane terčem drsné šikany ve škole, Františka čeká kvůli Chrisovi nelehké rozhodnutí, jež se dotkne celé rodiny včetně Anči Liškové. Marečkovým převrátí život vzhůru nohama scenárista Jakub, který je až patologicky zamilovaný do Karly. Jeho pokus o sebevraždu odstartuje lavinu, která už nepůjde zastavit a semele Karlu i všechny její blízké.

Související obsah

Magda a Prokop zažijí další vztahové turbulence, jež způsobí nejen Prokopovo povýšení, ale také otevření Magdiny třinácté komnaty. Zatímco Blance se vrátí do života Evžen, Adam se zamiluje a Vanda si začne ochočovat Luďka k obrazu svému.

City potrápí Lumíra, jenž se kvůli své lásce Kateřině ocitne doma v nesnázích, a to nejen kvůli své svérázné matce Vilmě. Hodně veselo bude také u Klímových, i když Ivě a Vítkovi do smíchu občas nebude, a to nejen kvůli Ivině bouračce a jejím následkům, ale i kvůli dětem v pubertě či Vítkovu podnikání s Milošem.

Nenechte si ujít nové díly 18. sezóny seriálu Ulice už v pondělí na VoyoV televizním vysílání se první díl objeví přesně o týden později. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz