Zajímavosti

Jedinečné minisérie, seriály a trháky z českých kin. Voyo přináší tyto novinky

Letos na podzim se nabídka projektů z dílny Voyo Originál rozroste o další dva – minisérii Král Šumavy, kterou pro Voyo natočil jeden z nejúspěšnějších českých režisérů současnosti David Ondříček, a komediální seriál Gumy, kde se pod režijní taktovkou Karin Krajčo Babinské poprvé před kamerou potkali Richard Krajčo a David Švehlík.

Voyo uvede i komedii Vyšehrad: Fylm s Jakubem Štáfkem, která strhla rekordy návštěvnosti českých kin, a nabídne novou řadu romantické reality show Love Island. Stálicí nabídky Voyo je Ordinace v růžové zahradě 2, jejíž nová sezóna odstartovala 4. srpna. Navíc předplatitele Voyo čeká celá řada filmů, seriálů a reality show. V současné době je v různých fázích příprav natáčení přibližně 35 formátů určených pro Voyo. To slibuje, že rok 2023 bude na Voyo ještě nadupanější než ten letošní.

Král Šumavy

Legendou se nerodíš. Legendou se stáváš. "Když jsem se dal ke sboru a šel k čáře, myslel jsem, že budu chytat nácky, 'werwolfy' a podobnou verbež. Ne naše lidi, co chtěj ven," shrnul v jednom z mála porevolučních rozhovorů sám Josef Hasil. Legendárního převaděče si v třídílné minisérii Král Šumavy zahrál Oskar Hes.

Související obsah

V pozici kreativního producenta stojí za minisérií ředitel vývoje TV Nova a Voyo Michal Reitler, který s Davidem Ondříčkem spolupracoval už na Českým lvem oceněném dvoudílném filmu Dukla 61. "Když se řekne Šumava, naskočí nám nejchladnější místa naší republiky, nejstudenější potoky či tůně. Hluboké lesy, řídké osídlení. Kdybyste se někdy měli ztratit, kdyby někde měla vzniknout legenda o klukovi, co se nenechal chytit a opakovaně unikal tam a zpět pod padající železnou oponou, bylo by to na Šumavě," říká Michal Reitler.

Gumy

David Švehlík a Richard Krajčo spolu na divadelních prknech účinkují přes 18 let. Před kamerou se ale potkali až teď. V desetidílném komediálním seriálu Gumy ztvárnili Máru a Lukyna, dva nerozlučné přátele, kteří se díky svým absurdním plánům dostávají do ještě absurdnějších situací.

"Lukyn a Mára jsou hodní kluci, znají se od nepaměti a tak trochu si zbyli. A jsou za to vlastně rádi. Lukyna bude mít každý rád nejen proto, že je strašně chytrý. Je to takový mazlík. Moje postava Máry má trochu problém s agresivitou, ale Lukyn to snáší dobře," říká Krajčo.

"Oba to jsou velcí sympaťáci, to je na tom kouzelné. Seriál je skvěle napsaný, má spád, pohybuje se na hraně černého humoru. Doufám, že i naše výkony se budou divákům líbit," doplňuje Švehlík. Pod scénářem seriálu je podepsaný Michal Samir, který pro Voyo natočil veleúspěšnou minisérii Iveta.

​České komedie

Komedie, která v letošním roce návštěvností v českých kinech porazila pokračování Top Gunu i Doctora Strange, míří z pláten kin na Voyo. Lavi v podání Jakuba Štáfka se ve filmu Vyšehrad: Fylm dozvídá, že je otcem osmiletého syna Ríši. A další problémy na sebe nenechají dlouho čekat. "Jsem rád, že uvedením našeho filmu na Voyo uděláme radost dalším divákům," těší se Štáfek, který se kromě ztvárnění titulní role podílel i na režii snímku.

Dalším z českých filmů, který letos slavil úspěch v kinech a míří na Voyo, je komedie Po čem muži touží 2 režiséra Rudolfa Havlíka s Jiřím Langmajerem a Annou Polívkovou v hlavních rolích.

Související obsah

Love Island

Vrátí se také reality show plná zábavy, slunce a romantiky Love Island. "Hlavní novinkou budou samozřejmě zcela noví soutěžící, nové úkoly, hry, tematické večery a program mimo vilu, na který se chceme letos hodně zaměřit," říká kreativní producent Jan Bors.

Související obsah

Ordinace v růžové zahradě 2

Už 4. srpna odstartovala na Voyo nová sezóna legendární Ordinace v růžové zahradě 2, která je spolu s Ulicí nejdéle uváděným seriálem v české televizní historii. Nová řada opět nabídne divákům všechno to, co mají na seriálu rádi už sedmnáct let – lásku, napětí, vztahy, vtip i humor. Ale především emotivní, silné příběhy oblíbených hrdinů, dramatické zvraty, ale i reflexi společensky aktuálních témat.

Zahraniční

Nabídka Voyo se na podzim dále rozroste například o hvězdně obsazenou komedii Děda, postrach rodiny, nové řady seriálů Láska je láska nebo Nový papež. Předplatitelé Voyo se dále mohou těšit na celou řadu zahraničních reality show, jako jsou třeba australské formáty Love Island a Výměna partnerů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz