Zajímavosti

Drsná Výměna manželek: Drogy, hádky, žádost o ruku a svatba

Žárlivost, drogy a hádky. Diváci ve středečním díle neměli nouzi o pořádné drama. Nikola se zhrozila hned druhý den ráno, kdy jí náhradní manžel Honza v podstatě lezl do postele. Skončilo to žádostí o ruku a svatbou.

Honza během Výměny vytvářel jedno drama za druhým, nezapomínal do nich zapojovat i děti. Po příjezdu Tereziny maminky ale Nikola zjistila, že se k ní dostaly samé lži. "Čekala jsem hodně, ale že pojedu do feťácké rodiny, to jsem opravdu nečekala," řekla Nikola.

V náhradní rodině se jí vůbec nelíbilo. "Já bych tu nežila ani náhodou, ani za milion. To bych raději bydlela pod mostem," prozradila s tím, že nechápe, jak na sebe můžou partneři tolik žárlit. Podle ní už by se to mělo léčit.

​V průběhu dílu navíc vyšlo na povrch, že Honza Terezu už několikrát zbil, a to tak, že s tím musela zůstat i v nemocnici. "Ty děti to všechno ví, vidí to a nejsou slepé. Všechno to vstřebávají," míní Nikola. 

Související obsah

Vztah Terezy a Honzy prošel mnoha vzestupy a i drsnými pády. Velkou roli v jejich vztahu hrála žárlivost. Aby také ne, když chtěl Honza už na začátku Výměny vlézt do postele náhradní manželce. 

Honza chtěl Výměnu ukončit několikrát a nakonec to přece jen udělal. "Kašlu na prachy, já ji chci doma. Nechci pokračovat, já jsem poslal svoji lásku k jinému chlapovi," vysvětlil své důvody. "Tohle je pomocná škola, je to naprostý psychopat," míní Nikola.

Na konci Výměny Honza Terku nakonec požádal o ruku. Rodinu se sice nepodařilo kontaktovat, ale podle sociálních sítí to vypadá, že svatba skutečně proběhla a podle aktuálních fotek jsou stále spolu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz