Zajímavosti

Bez Nedvěda už nevydrží. Dara Rolins sdílela odvážnou fotku se svou láskou

Dara Rolins si léto užívá plnými doušky. Přes rok mají s Pavlem Nedvědem vztah na dálku, léto však svedlo zamilovaný pár dohromady, což se rozhodli využít na sto procent. O tom, že jejich láska jen kvete, není pochyb. Zpěvačka, která má z minulého vztahu dceru Lauru, dokonce zavtipkovala o společných dětech.

Dara Rolins září štěstím, léto si totiž užívá po boku svého partnera Pavla Nedvěda. Hned po návratu z Ameriky pár vyrazil na další romantickou dovolenou do Itálie, odkud sdílejí jednu odvážnou fotku za druhou.

Na svém instagramu slovenská kráska zveřejnila svou dokonalou postavou, za kterou se na prahu padesátky rozhodně nemusí stydět. Stud do slovníku Dary Rolins nikdy nepatřil, a proto se o svou figuru, opálení a vypracované bříško dělí s fanoušky poměrně často. Tentokrát všem ukázala i postavu svého miláčka, který sportovní kariéru rozhodně nezapře.

Související obsah

Slavná zpěvačka však jedním snímkem překvapila ještě víc, po roce vztahu už začala žertovat o společných dětech. "Něco jsme vám asi zatajili," zavtipkovala nad "rodinnou" fotkou s Pavlem, na které jsou s dvěma blond chlapci, kteří vypadají, jako by jim z oka vypadli.

"Doufám, že je váš den stejně tak krásný," vzkázala v instagramovém videu rozzářená Dara všem svým fanouškům a dala jasně najevo, že šťastnější už může být jen stěží. Přestože tentokrát s nimi zpěvaččina dcera Lola nejela, na dovolené s Pavlem opět nejsou sami, italské jezero Lago di Coma si užívají s přáteli.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

O prázdninách se zamilované hrdličky rozhodně nenudí, už spolu vystřídali několik různých destinací a ani touto dovolenou léto ještě nekončí. "Po Americe šup do Dolního Kubína za děcky na taneční kemp, natočit s nimi klip. Takže naše léto bude pestré," svěřila se nedávno slovenská popová královna se svými plány.

Podívejte se, jak si užívala Dara Rolins s Pavlem Nedvědem minulou dovolenou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz