APLIKACE TN.CZ
Zajímavosti

Dara Rolins se chlubí tělem dvacetileté krásky. Nedvěd má obrovské štěstí

Dara Rolins se chlubí tělem dvacetileté krásky. Nedvěd má obrovské štěstí
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Nic není zadarmo, postava jako z módního časopisu už vůbec ne. Dara Rolins to dobře ví, na svém těle pravidelně dře a ráda se výsledky chlubí. Z nové fotky je patrné, že na vavřínech neusíná. A nejvíc to nepochybně ocení Pavel Nedvěd.

Dara Rolins má postavičku, kterou jí může závidět leckterá dvacetiletá dívka. Na prahu padesátky se zpěvačka nehodlá smířit s tím, že by neměla být v perfektní kondici. Přestože to bere spoustu času, posilovna je prakticky jejím druhým domovem.

Ikona české pop music se v pátek pochlubila fotkou, na níž by jí skutečný věk hádal málokdo. Pavel Nedvěd, se kterým nedávno oslavila rok od prvního rande, si ji musí pořádně hlídat. Nápadníků, kteří by ho po boku Dary rádi vystřídali, jsou totiž zástupy.

Související obsah

S dokonalou vizáží se pojí i pozitivní myšlení. I toho má Rolins, jak se alespoň zdá z jejích sociálních sítí, na rozdávání. "Doufám, že je váš den stejně tak krásný jako můj," vzkázala tento týden s úsměvem fanouškům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Bez Nedvěda už ani ránu. Takhle si s ním Dara užívá léto:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz