Domácí

Laufer strávil 83. narozeniny v nemocnici. Dcera se dočkala příjemného překvapení

Ester Lauferová ve čtvrtek vyrazila do nemocnice za svým slavným tatínkem, aby s ním mohla oslavit jeho 83. narozeniny. Herce Josefa Laufera, který aktuálně leží v umělém spánku, takto navštěvuje už tři roky. I tentokrát mu pouštěla a četla vzkazy od blízkých přátel. Nestačila se přitom divit, kolik lidí si na Josefa Laufera vzpomnělo.

Josef Laufer své 83. narozeniny, které připadají na 11. srpna, opět strávil v nemocnici. Oblíbený herec, zpěvák a režisér v ní leží už více než tři roky, z toho přes dva roky v umělém spánku. V březnu 2020 podstoupil Laufer operaci srdce, objevily se ale komplikace a herec od té doby nekomunikuje se světem.

Dcera Ester však slavného tatínka pravidelně navštěvuje a nevzdává se naděje, že jednou otevře oči a opět s ní promluví. I letos tátovi vyprávěla nejrůznější příhody. Přinesla mu také namluvená a písemná přání od jeho blízkých. A jak přiznala, byla mile překvapena.

Související obsah

​Navzdory tomu, že zdravotní stav Laufera se dlouhé měsíce nelepší, stále neztratil na oblibě a jak se zdá, řady jeho podporovatelů neřídnou. "Pouštěla jsem vzkazy a četla mu, kdo co napsal a musím říct, že jsem opravdu potěšena, kolik lidí si na něj vzpomnělo a má ho rádo," řekla TN.cz Ester.

Jedno z přání poslal Lauferovi i jeho dlouholetý kamarád Zdeněk Hrubý, se kterým pro Divadlo Broadway vytvořil úspěšný muzikál Ostrov pokladů. "Poslal jsem mu vzkaz, částečně namluvený a částečně nazpívaný," uvedl s tím, že obsah se týkal zejména jejich společného díla. "Od březnové premiéry jsme měli úplně vyprodáno. Lidé byli nadšení, dopadlo to velmi dobře. Škoda, že to Pepík nezažil a neviděl, tímto vzkazem jsem mu dal zprávu," vysvětlil TN.cz.

Muzikál se podařilo dopsat těsně před hospitalizací Laufera. Hrubý je autorem námětu a hudby k muzikálu Ostrov pokladů, Laufer napsal scénář a texty písní. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz