Domácí

Policisté hledají řidiče tmavého vozu z Náchodska. Srazil chodkyni a ujel

Policisté hledají řidiče tmavého vozu z Náchodska. Srazil chodkyni a ujel
Řidič srazil na Náchodsku chodkyni a ujel Zdroj: Policie ČR

Policisté pátrají po řidiči osobního vozidla, který měl v pátek ráno v obci Martínkovice na Náchodsku srazit chodkyni. Podle vyšetřovatelů šofér neposkytl ženě první pomoc a z místa nehody ujel. Zraněná skončila v nemocnici.

Nehoda se stala v pátek zhruba v osm hodin ráno. Podle dosavadních zjištění směřoval neznámý řidič od Turistické základny u Nývltů na Martínkovice, a to nejspíše v tmavě modrém či černém vozidle značky Peugeot.

"Srazil chodkyni, která šla po zdejší komunikaci. Poté z místa nehody ujel, aniž by učinil opatření daná mu zákonem," upozornila policejní mluvčí Lucie Konečná.

Zraněná chodkyně skončila v péči lékařů. Dechovou zkoušku na alkohol nemohla podstoupit, tak vyšetřovatelé požádali o odběr krve.

Související obsah

​Příčina nehody zatím zůstává nejasná. Policisté z Dopravního inspektorátu Náchod nyní hledají nejen řidiče, který měl chodkyni srazit, ale pátrají také po případných svědcích nehody.

"Za všechna svědectví, která můžete podat buď prostřednictvím linky 158, nebo přímo osobně či telefonicky na Dopravní inspektorát Náchod 974 534 250, děkujeme," dodala mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz