Zajímavosti

Agáta přiznala psychické problémy: Na dovolené se Soukupem jsem plakala

Agáta přiznala psychické problémy: Na dovolené se Soukupem jsem plakala
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem berou svůj vztah pěkně zhurta. V minulém týdnu si užívali krásy New Yorku a teď je po dlouhé době Agáta konečně zpátky v Česku. Na instagramu se ale s fanoušky podělila i o psychické problémy, se kterými se na dovolené se Soukupem musela potýkat.

Španělsko, New York a zase Španělsko. Hanychová se Soukupem si užívají léto plnými doušky. "V noci jsem se vrátila ze Španělska, jsem na manikúře a pedikúře, tak se s vámi rychle podělím o zážitky," nastínila v pondělí Agáta na instagramu s tím, že do konce prázdnin už bude v Praze, kdežto Jaromír je zatím ve Španělsku, ale přijede ještě tento týden.

Agáta v Americe nebyla poprvé, ale v New Yorku se jí prý hodně líbilo. "Poprvé jsem to projela jinak než taxíky a metrem. Prostě jsem to projela na kole, ze kterého jsem tedy měla příšerné psychické problémy, protože jestli já něco neumím, tak je to kolo. Tam jsme jezdili v protisměru mezi auty, bylo to fakt šílené, já jsem i několikrát plakala, což Jaromír neviděl přes moje velké sluneční brýle," svěřila se.

Související obsah

​Jinak si prý dovolenou užila naplno. Jejím útrapám ale nebyl konec ani po návratu. "Po příjezdu domů jsem se trochu zhroutila, jak vypadá moje zahrada, ale to se všechno dá do pořádku, takže to bude dobré," doufá Hanychová.

Podotýká, že se ale měla krásně, po návratu ji však překvapila další věc. "Jak jsem tady v Česku dlouho nebyla, tak jsem úplně v šoku. Fakt chodí lidi a ptají se mě, jestli jsem se nějak změnila, jestli mi třeba narostly vousy jako Jaromírovi. Lidé tu náš vztah opravdu hodně řeší, to jsem nevěděla," řekla s nevěřícně.

Související obsah

​Agáta také promluvila o tom, že Jaromír není vůbec její typ, stejně jako ona jeho. "No tak nejsem úplná blondýna a on není úplně pokérovaný. Vždycky jsem říkala, že jsem nechtěla starého chlapa, to je pravda. Ale teď bych doporučila všem holkám, aby chodily se staršími chlapy. Jsou rozumnější, uvolněnější a je to větší klid ve všem," uzavřela Hanychová.

Hanychová posunula vztah se Soukupem dál. Nečekané překvapení přímo od moře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz