Zajímavosti

Žilková u soudu Stropnického ani nepozdravila. Boj o Kordulu začíná

Žilková u soudu Stropnického ani nepozdravila. Boj o Kordulu začíná
Veronika Žilková a Martin Stropnický Zdroj: TV Nova

Poprvé spolu od rozchodu, který otřásl českým showbyznysem. Veronika Žilková a Martin Stropnický se setkali v úterý u soudu, atmosféra tam byla značně napjatá. U prvního jednání šlo o péči o 16letou Kordulu Stropnickou. Podle informací Blesku chce Žilková střídavou péči, Stropnický ji odmítá.

Veronika Žilková svého manžela Martina Stropnického potkala po půlroce u soudu. Setkali se vůbec poprvé od doby, kdy od něj Žilkové přišel e-mail s oznámením, že by se chtěl rozvést. Podle očekávání setkání neproběhlo zrovna hladce, informoval o tom web Blesk.cz.

Žilková stojí o střídavou péči, protože role otce je dle ní v tomto věku u dívek nezastupitelná. "Otec Kordulky střídavou péči odmítá a pobyt v Izraeli si o rok prodloužil. Když je v 65 letech přesvědčený, že ho dcera v pravidelném osobním kontaktu nepotřebuje, jeho názor soudem nezměníte. Ale za pokus to stojí," prozradila herečka už dřív Blesku.

Související obsah

​Na chodbě soudní budovy se manželé poprvé setkali. Veronika seděla a s někým telefonovala. Stropnický ji pozdravil: "Ahoj, Veroniko." Ona však na jeho pozdrav vůbec nereagovala a otočila se na druhou stranu. Její manžel jí pak i podával ruku na pozdrav, ale ani s ní si nepotřásla. Vzala si však od právníka vizitku.

Bylo znát, že se herečka na náročné stání musela hodně emočně připravovat. "Motto dne: ‘Nepotřebuješ vítězství na to, abys ukázal, jak jsi silný. Postačí prohry, se kterými se dokážeš vyrovnat. V tom tkví skutečná síla člověka,‘ " citovala na instagramu z filmu Dvanáct srdcí.

Související obsah

Večer před soudem také Žilková strávila s blízkými, kteří jí zjevně dodávali potřebnou podporu a sílu. Agáta Hanychová sdílela fotku, na které se herečka tiskne ke svému vnukovi Kryšpínovi, na fotce byla i její vnučka Mia a samotná Agáta. "Naše parta," stálo u snímku.

Veronika Žilková dala Stropnickému zásadní slib. Týká se jeho milenky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz