Komunální volby 2022

Komunální volby 2022: Kandidáti na královéhradecký magistrát

Komunální volby 2022: Kandidáti na královéhradecký magistrát
Magistrát města Hradec Králové Zdroj: Profimedia

Na předposlední zářijový týden jsou naplánované komunální volby. Níže si můžete prohlédnout kandidáty, kteří usilují o mandát na magistrátu v Hradci Králové.

ANO 2011

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Šandová Jana DiS. 38 ANO ANO zastupitelka Královéhradeckého kraje, zdravotník FNHK
Fiedler Lukáš Mgr. 35 ANO BEZPP advokát
Groh Jan Ing. LL.M., MBA 43 ANO ANO zastupitel města, vedoucí pracovník v energetice, odhadce majetku
Fajfr Jan Mgr. et Mgr. Bc. 44 ANO ANO vedoucí referátu vězeňské služby ČR, přísedící soudce Okresního a Krajského soudu HK
Gelbič Jiří 74 ANO ANO zastupitel města, předseda spolku Východ, člen výborů města
Nejedlý Miloslav Ing. 76 ANO ANO ekonom - veřejná správa
Mašek Jiří MUDr. 64 ANO ANO lékař, bývalý ředitel záchranné služby, poslanec PSP ČR
Turková Andrea 42 ANO BEZPP zdravotní sestra
Kos Jiří 54 ANO BEZPP podnikatel ve stavebnictví
Doksanský Denis 49 ANO BEZPP ředitel Sion škol
Outlý Jindřich Ing. 60 ANO BEZPP manažer
Marek Pavel 52 ANO BEZPP náměstek primátora
Štayrová Monika Ing. 59 ANO BEZPP 1. náměstkyně primátora města Hradec Králové
Friedlová Libuše Mgr. 60 ANO BEZPP zastupitelka města, speciální pedagog,učitelka pro MŠ a 1. st. ZŠ
Janů Miroslav Bc. 36 ANO BEZPP manažer prodejny
Lánová Gabriela BBA 50 ANO BEZPP překladatelka, lektorka cizích jazyků
Voxová Kateřina Ing. 42 ANO BEZPP SW support v zemědělství
Zeman Tomáš Ing. 30 ANO BEZPP voják z povolání
Kollárová Šárka Bc. DiS. 38 ANO BEZPP radiologický asistent
Mašková Markéta 28 ANO BEZPP podnikatelka v gastronomii a pohostinství
Freiberg Jan 30 ANO BEZPP sanitář FNHK
Hartig Lukáš 35 ANO BEZPP vývojový konstruktér
Rosický Vilém Bc. DiS. 43 ANO BEZPP radiologický asistent
Stejskal František 44 ANO BEZPP vedoucí servisního oddělení
Dokládal Petr 79 ANO BEZPP obchodní zástupce v důchodu
Vopálka Pavel 38 ANO BEZPP vedoucí obchodního střediska
Wágnerová Jiřina Gabriela 71 ANO BEZPP pedagogický pracovník
Bouček Milan 65 ANO BEZPP sanitář v důchodu
Hartigová Lucie Bc. 38 ANO BEZPP fyzioterapeut
Štěpán Vladimír 60 ANO BEZPP dělník
Nevařilová Pavlína 43 ANO BEZPP švadlena
Boučková Irena 43 ANO BEZPP kadeřnice
Žák Roman 63 ANO BEZPP vedoucí velínu
Trávníček Miroslav 74 ANO BEZPP publicista
Kadavý Petr 51 ANO BEZPP automechanik
Nevařil Martin 45 ANO BEZPP řidič
Chromý Roman 56 ANO BEZPP technik
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Česká pirátská strana

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Vrbický Pavel Ing. 54 Piráti Piráti zastupitel města HK, technicko-obchodní poradce ve strojírenství
Dohnal Aleš 33 Piráti Piráti zastupitel Královéhradeckého kraje, člen výboru pro územní plán, datový analytik, pracovník v PR
Zeman Jan Mgr. 43 Piráti Piráti učitel, předseda zastupitelského klubu, správce komunitní datové sítě
Merta Tomáš Mgr. 33 Piráti Piráti konzultant, předseda Komise místní samosprávy Svobodné Dvory
Kubica Kamil 24 Piráti Piráti zastupitel města, produkční a učitel ve sboru Boni pueri, student práv
Patková Jana Mgr. 31 Piráti Piráti zastupitelka Královéhradeckého kraje, marketingový specialista
Průcha Robert Bc. 37 Piráti BEZPP bankovní asistent
Vacek Pavel doc. PhDr. Ph.D. 74 Piráti BEZPP zastupitel města Hradce Králové, psycholog, emeritní děkan Ped. fakulty UHK
Luštinec Vít Bc. 34 Piráti BEZPP digitální designér
Borůvková Yvona Mgr. 31 Piráti BEZPP učitelka v mateřské škole, členka komise pro životní prostředí
Bulíček Pavel Bc. 34 Piráti Piráti 1. náměstek hejtmana KhK, dobrovolný hasič, zastupitel města Hradce Králové
Plch Dušan 49 Piráti Piráti IT specialista, trenér mládeže, člen komise pro informatiku Rady města HK, člen Výboru Královéhradeckého kraje pro životní prostředí
Oščiatka Pavel 37 Piráti BEZPP velitel jednotky sboru dobrovolných hasičů Březhrad, stavební projektant
Bartoš Václav MgA. 37 Piráti Piráti protagonista Školní výlet
Janko Martin 24 Piráti BEZPP student lékařské fakulty, člen kontrolního a finančního výboru
Burdychová Kristýna Mgr. 33 Piráti BEZPP specialista ve farmacii
Kopecký Tomáš Bc. 28 Piráti BEZPP technik
Podhajská Pavla Mgr. 38 Piráti BEZPP speciální pedagog
Plchová Kateřina 50 Piráti Piráti referentka v administrativě
Věříšová Libuše 53 Piráti Piráti technicko odborný poradce ve strojírenství, koordinátor krajského sdružení
Mikuláš Pavel 42 Piráti BEZPP podnikatel v obchodě a službách
Macháčková Lucie 42 Piráti BEZPP podnikatelka v obchodě a službách
Petr Otakar Bc. 39 Piráti Piráti obchodní zástupce akademického vydavatelství DeGruyter
Kubicová Anna Marie 18 Piráti BEZPP studentka Gymnázia J.K. Tyla
Prokop Křivka Jan 40 Piráti BEZPP bankovní úředník
Šándor Ondřej 35 Piráti BEZPP vychovatel v Dětském diagnostickém ústavu
Bublíková Lenka Bc. 34 Piráti BEZPP fakturantka
Miklošová Gabriela DiS. 39 Piráti BEZPP radiologický asistent
Bílek Tomáš 43 Piráti BEZPP ČEZ - specialista evidence majetku
Skoupilová Veronika Mgr. Ph.D. 26 Piráti BEZPP studentka toxikologie
Letocha Jan Mgr. 44 Piráti BEZPP vychovatel
Hušková Václava 75 Piráti BEZPP dětská sestra v důchodu
Kučerová Veronika 31 Piráti BEZPP administrativní pracovnice
Patka Jaromír 32 Piráti BEZPP režisér TV reklamy
Vrbický Miroslav 30 Piráti BEZPP brand manager
Novotná Františka 23 Piráti BEZPP divadelní inspicientka
Štěpánek Arnošt Mgr. MBA 54 Piráti Piráti náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje pro školství a sport, kouč
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Související obsah

ČSSD s podporou nezávislých

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Král Jan 44 ČSSD ČSSD obchodní manažer, člen KMS Střed města
Kalenda Otakar Bc. 37 ČSSD ČSSD pracovník MPSV pro oblast sociálních služeb
Frőhlichová Jana Mgr. 37 ČSSD ČSSD koordinátorka projektu Senioři v krajích, vedoucí občanské poradny v oblasti bydlení SON ČR
Jaroš Milan 55 ČSSD ČSSD pracovník ČOI, bývalý náměstek primátora pro oblast školství, sportu a životního prostředí v období 2014-2018
Ferčák Dušan Ing. 60 ČSSD ČSSD správce sítě IT, předseda KMS Březhrad
Bártík Martin Mgr. 33 ČSSD ČSSD projektový manažer
Příhoda René JUDr. Ph.D. 36 ČSSD ČSSD advokát, člen Sboru rozhodců FAČR a člen České společnosti pro mezinárodní právo
Zelený Richard 67 ČSSD ČSSD senior, předseda KMS Pražské předměstí - sever
Luska Petr Bc. 57 ČSSD ČSSD počítačový grafik
Vašata Václav Ing. 79 ČSSD ČSSD stavební technik
Blechová Jana Mgr. 58 ČSSD ČSSD učitelka MŠ, členka KMS Slezské předměstí - sever
Brožíková Soňa Mgr. MBA 60 ČSSD ČSSD medicínský reprezentant
Vašata Zdeněk Ing. arch. 92 ČSSD ČSSD architekt
Němec Ivo Ing. 39 ČSSD ČSSD obchodně technický manažer
Bartoš Miroslav Ing. 73 ČSSD ČSSD ekonom
Lesák Vladimír 58 ČSSD ČSSD kameraman
Turek Roman 49 ČSSD ČSSD přípravář
Jiroutová Olga 45 ČSSD ČSSD referentka
Lipovský Jiří RNDr. Ph.D. 38 ČSSD ČSSD vysokoškolský učitel
Vojtas Jaroslav 47 ČSSD ČSSD vlakvedoucí
Králová Olga 38 ČSSD BEZPP pracovnice v sociálních službách
Kubica Jaroslav RNDr. 63 ČSSD ČSSD důchodce, bývalý předseda Sdružení nájemníků ČR pro Hradec Králové
Mádle Luboš Ing. 82 ČSSD ČSSD ekonom, senior, býv. člen KMS Malšovice
Ondráček Miroslav 26 ČSSD ČSSD automechanik
Krejčí Dominik Bc. 30 ČSSD BEZPP finanční poradce
Ptáčková Lucie 28 ČSSD ČSSD pracovnice v bistru
Pour Tadeáš 28 ČSSD BEZPP učitel autoškoly na střední škole
Janouch Ladislav 61 ČSSD BEZPP inspektor ČOI
Havlík Ondřej 28 ČSSD BEZPP vedoucí skladu
Tylšová Zuzana 57 ČSSD ČSSD asistentka pedagoga
Foret Vladimír Ing. 75 ČSSD ČSSD senior, architekt
Klíma Roman 21 ČSSD BEZPP student
Heč Petr 20 ČSSD BEZPP student
Rohlena Josef 57 ČSSD ČSSD logistik
Pleskač Miloslav PhDr. 85 ČSSD ČSSD senior, bývalý psycholog
Kačenková Olga 81 ČSSD ČSSD seniorka - bývalá úřednice
Klíma Josef 81 ČSSD BEZPP senior, bývalý výčepní hotelu Paříž
zdroj: TN.cz/ČSÚ

HRADEC ROZUMEM

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Cvejn Zdeněk Mgr. Ing. 41 PRO 2022 PRO 2022 advokát, předseda spolku Hradec autem z.s., předseda Komise místní samosprávy Plotiště nad Labem, předseda krajské organizace a člen předsednictva strany Právo Respekt Odbornost (PRO)
Pátek Roman Ing. 57 Svobodní Svobodní ekonom, soudní znalec, předseda Krajského předsednictva a člen Republikového výboru Svobodní, předseda SVJ
Pajgerová Andrea 56 NK BEZPP ekonomka, členka kontrolního výboru a zastupitelka Královéhradeckého kraje, keramička
Zima Oldřich 61 NK CESTA projektový manažer, člen celostátního předsednictva politického hnutí Cesta odpovědné společnosti
Havlíček Michal 60 NK BOS projektový manažer, místopředseda správní rady a.s. zabývající se technologiemi cyklického hospodářství, předseda hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA, vedoucí partner realitní kanceláře
Vebr Jiří Ing. 65 NK BEZPP důchodce, agronom, občanský aktivista, osobní asistent handicapovaných spoluobčanů, předseda petičního výboru k přijetí zákona o celostátním referendu
Havrda Miroslav MUDr. 58 Svobodní Svobodní lékař - neurolog, podiatr a sportovní lékař, ředitel firmy MEDsport a majitel Podiatrické kliniky Zdravá noha, místopředseda strany Svobodní a mluvčí Paralelní lékařské komory
Mitrović Denis JUDr. 42 PRO 2022 PRO 2022 advokát, 1. místopředseda Krajské organizace strany Právo Respekt Odbornost (PRO)
Šindlerová Magdalena DiS. 42 Svobodní Svobodní jednatelka a majitelka obchodní společnosti, vodní pólistka TJ Slávia Hradec Králové
Polák Petr 51 PRO 2022 PRO 2022 odborný referent odboru dopravy Královéhradeckého kraje, místopředseda spolku Hradec autem z.s., předseda Místní organizace Hradec Králové strany Právo Respekt Odbornost (PRO)
Petera Jakub Bc. 35 NK BEZPP projektový manažer
Slováková Olga Mgr. 53 Svobodní BEZPP speciální pedagog, členka Asociace speciálních pedagogů, registrovaná cvičitelka Sokolu Nový Hradec Králové
Kozlovský Ondřej 39 Svobodní Svobodní odborný konzultant marketingu a reklamy, člen dozorčí rady nadačního fondu Sport Hradec Cup
Všetečka Jan Ing. 61 NK BEZPP vedoucí ekonom elektrárenského provozu
Prokeš Stanislav 53 NK BEZPP instruktor autoškoly, řidič Městské hromadné dopravy
Slaninová Jana 46 NK BEZPP zdravotní sestra
Drobková Michaela Mgr. 36 NK BEZPP sociální pracovnice
Paldus Martin 40 PRO 2022 BEZPP IT technik, člen Komise místní samosprávy Březhrad, člen sdružení dobrovolných hasičů Březhrad
Machová Lenka Mgr. 52 Svobodní BEZPP učitelka základní školy
Hejhálek Jiří RNDr. 65 Svobodní Svobodní jednatel obchodní společnosti, vydavatel odborné literatury, šéfredaktor
Munzar Roman 42 PRO 2022 BEZPP filatelista, člen Koalice proti palmovému oleji
Jedličková Drahomíra Mgr. 65 Svobodní BEZPP organizátorka výuky cizích jazyků
Husar Michal 30 PRO 2022 BEZPP elektrotechnik, technik provozu, člen výboru Sdružení dobrovolných hasičů Plácky
Cicvárek Jan Ing. 29 Svobodní BEZPP architekt kybernetické bezpečnosti
Zejdová Jitka 60 NK CESTA dětská sestra
Altman Jiří Ing. 65 NK BEZPP důchodce, údržbář v kostele
Adámková Lucie 37 NK BEZPP finanční a úvěrová manažerka, t.č. na rodičovské dovolené
Hejhálková Helena Mgr. 61 Svobodní Svobodní jednatel obchodní společnosti vydávající odborné periodické tiskoviny
Ložek Vladimír 40 PRO 2022 BEZPP živnostník, automechanik
Cicvárková Olga Ing. 61 Svobodní BEZPP forenzní počítačový expert
Torola Michal 32 NK BEZPP dispečer v logistice
Štěrba Radim 56 NK BEZPP specialista ostrahy objektů
Hýsková Karla 32 NK BEZPP manažerka správy nemovitostí
Biegl Michal 47 NK BEZPP truhlář
Fabián Petr 43 NK BEZPP profesionální řidič mezinárodní dopravy
Morávková Duša 76 NK CESTA finanční a pojišťovací poradce
Pátková Helena 60 Svobodní Svobodní živnostnice, správa a údržba nemovitostí, členka celorepublikové Kontrolní komise Svobodní
zdroj: TN.cz/ČSÚ

HDK a TOP 09 s podp. HP a LES

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Springerová Pavlína Mgr. et Mgr. Ph.D. 45 HDK HDK prorektorka pro strategii a rozvoj UHK
Řádek Lukáš Ing. MBA 45 TOP 09 TOP 09 jednatel společnosti, krajinný inženýr, odborník na životní prostředí a energetiku
Dürrerová Romana Ing. 54 HDK HDK projektová koordinátorka
Urban Arnošt JUDr. 67 HDK HDK advokát
Sofka Jakub Mgr. 30 TOP 09 TOP 09 analytik Kanceláře předsedkyně Poslanecké sněmovny, předseda krajské organizace TOP 09 Královéhradecký kraj
Podroužek Kamil JUDr. 49 HDK BEZPP advokát
Řehounek František 54 HP HP živnostník
Lejsek Jakub 38 HDK HDK sportovní manažer
Špačková Sandra Mgr. 34 TOP 09 TOP 09 překladatelka, průvodkyně
Beránková Lucie MUDr. 45 HDK BEZPP lékařka - stomatoložka
Pokorný Jaroslav 41 HDK HDK dramaturg
Špaček Jiří prof. MUDr. Ph.D., IFEPAG 65 TOP 09 BEZPP lékař, přednosta Porodnické a gynekologické kliniky FN Hradec Králové
Tesař Zdeněk 43 HDK BEZPP personální ředitel
Fink Zdeněk MUDr. 67 HDK HDK lékař, radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje
Vošoust Petr 51 TOP 09 TOP 09 spolumajitel autoservisu, instruktor odborného výcviku, předseda KMS Malšovice
Koutský Marek Ing. 40 HP HP podnikatel
Sova Jiří PharmDr. 62 HDK HDK ředitel kvality a logistiky léčiv
Staněk František DiS. 65 TOP 09 TOP 09 herec Klicperova divadla
Lišková Romana PhDr. 64 HDK HDK překladatelka
Ondráček Vlastimil 65 HDK HDK důchodce - bývalý technický náměstek TS
Tauchmanová Věra Mgr. et Mgr. et Mgr. 28 TOP 09 BEZPP odborná asistentka na Pedagogické fakultě UHK
Kruml Lukáš 18 HDK BEZPP student
Pirner Jiří Ing. 69 HDK HDK zahradník BZ Kuks
Doležal Vladimír Bc. 59 TOP 09 BEZPP provozovatel Hostince Malý Růžek
Sedunka Jan Ing. 38 HP HP dopravní inženýr
Volejník Miroslav Mgr. 52 HDK HDK sportovní manažer
Uhlíř Richard Mgr. 40 TOP 09 BEZPP ředitel společnosti v oboru zdravotnictví, zpěvák a umělecký ředitel festivalu Sborové slavnosti
Chobotský Tomáš 23 HDK BEZPP student ČVUT
Macke Petr 50 HDK HDK hudebník
Zaoralová Aneta 21 TOP 09 BEZPP studentka oboru socální práce Filozofické fakulty UHK
Kománek Jakub Mgr. 33 HP HP právník
Springer Vladimír Mgr. 77 HDK HDK emeritní ředitel ZŠ
Vízek Lukáš Mgr. Ph.D. 37 TOP 09 TOP 09 vysokoškolský a středoškolský pedagog
Kašpárek Jan Ing. arch. 37 HDK HDK architekt
Patera Tomáš 50 TOP 09 TOP 09 živnostník - reklamní služby a půjčovna obytných automobilů
Nymsa Jan 36 HP HP manažer zákaznického centra
Havel Matěj Ondřej Mgr. Ph.D. 35 TOP 09 TOP 09 ředitel Gymnázia J.K. Tyla, poslanec PČR
zdroj: TN.cz/ČSÚ

HRADEČÁCI

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Andrys Jakub 35 HK HK specialista na síťovou bezpečnost, člen KMS Rusek
Tuček Jiří 37 HK HK specialista v telekomunikacích
Petr Zdeněk Mgr. 50 HK BEZPP manažer zakázek, dlouholetý předseda KMS Pouchov Věkoše
Jelínek Jiří Ing. 64 HK BEZPP autorizovaný stavební inženýr, člen KMS Pouchov Věkoše
Zirnsák Jaroslav 52 HK HK ekonom
Veselý Václav 44 HK BEZPP vedoucí týmu, konstruktér
Dušek Martin 50 HK BEZPP technik, člen KMS Piletice
Ludvík Tomáš 36 HK BEZPP specialista na hardware
Dostál Jaroslav 64 HK BEZPP podnikatel v potravinářství
Čipčala Petr Ing. 45 HK BEZPP energetický specialista, předseda KMS Plačice
Polanská Lenka 62 HK BEZPP pedikérka, kosmetička a masérka
Lamla Milan 35 HK BEZPP ICT manažer
Lachmanová Nikol 35 HK BEZPP ředitelka logistiky
Penc Miloslav 42 HK BEZPP SŠ učitel, instruktor a administrátor IT, fotbalový trenér
Pilnáček Jiří 42 HK BEZPP zakladatel portálu Turistika.cz
Haňáčková Jana 59 HK BEZPP učitelka v MŠ
Bašek Marek 43 HK BEZPP specialista v telekomunikacích
Provazníková Leona 53 HK BEZPP terénní pečovatelka v sociálních složkách
Černý Miroslav 50 HK BEZPP mechanik elektronických zařízení
Potůček Roman 46 HK BEZPP svářeč montér, instalatér, člen SDH Pouchov
Jaklová Eva 73 HK BEZPP účetní
Příhoda Marek 32 HK BEZPP specialista v IT
Husa Aleš 47 HK BEZPP strojní zámečník
Poláková Martina 58 HK BEZPP asistentka pedagoga
Mastík Petr 36 HK BEZPP technik
Kvak Martin 39 HK BEZPP specialista v gastronomii
Šrámková Hana 68 HK BEZPP obchodní referentka
Liška Jakub 34 HK BEZPP kuchař
Vostrovský Martin 41 HK BEZPP obchodní ředitel v truhlárně
Nevečeřalová Karolína 34 HK BEZPP projektová manažerka
Oberreiter Petr 40 HK BEZPP řidič, člen KMS Piletice
Špilka Richard Bc. 45 HK BEZPP učitel odborných předmětů SPŠ, kovář
Mlynářová Andrea 42 HK BEZPP administrativní pracovnice
Čičovský Jiří Ing. 57 HK BEZPP manager obchodní společnosti
Zirnsák Jiří 37 HK BEZPP technický pracovník
Tučková Eva 61 HK BEZPP telefonní operátorka
Petřek Martin 44 HK BEZPP podnikatel ve stavebnictví
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Související obsah

Hradečtí kantoři a Nestraníci

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Faltýnek Jan Mgr. 63 NK BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Mandysova
Polda Roman Mgr. Bc. 57 NK BEZPP ředitel ZŠ Štefánikova, předseda Klubu ředitelů škol
Lehký Petr Mgr. Bc. 61 NK BEZPP ředitel ZŠ Úprkova, člen školské komise MMHK
Čech Jan Mgr. 41 NK BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Nechanice
Obr František Mgr. Bc. 63 NK BEZPP ředitel ZŠ Bezručova
Pozler Miroslav Mgr. 60 NK BEZPP ředitel MŠ M. Horákové
Koláčková Jana Bc. 43 NK BEZPP předsedkyně A-team
Bartoňová Veronika Mgr. 39 NK BEZPP učitelka ZŠ
Tichá Márová Petra Bc. 45 NK BEZPP zástupkyně ředitele pro MŠ Pohádka
Petyniak Otmar Mgr. 32 NK BEZPP vědecký pracovník, geoinformatik
Šimek Jiří Mgr. 58 NK BEZPP ředitel ZŠ Habrmanova
Sadílek Petr Mgr. 52 NK BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Josefa Gočára
Havelka Rudolf Mgr. Ph.D. 40 NK BEZPP ředitel Městského muzea v Jaroměři
Hlávka Eduard Mgr. 45 NK BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Štefcova
Kubíček David Mgr. et Mgr. 43 NK BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Černilov
Horák Vojtěch Mgr. 62 NK BEZPP ředitel DDM Hradec Králové
Vlk Jiří Bc. 45 NK BEZPP informatik specializovaný na školy
Scháněl Martin PhDr. Ph.D. 49 NK BEZPP ředitel Domova důchodců Černožice
Svoboda Pavel PaedDr. 63 NK BEZPP ředitel MŠ, Speciální ZŠ a Praktické školy Hradec Králové
Kudyvejs Miroslav PaedDr. 74 NK BEZPP emeritní ředitel ZŠ M. Horákové
Marčišin Michal Mgr. 40 NK BEZPP advokát
Fiedler Josef Mgr. 47 NK BEZPP zástupce ředitele ZŠ Sever
Bartoš Vladimír Mgr. 58 NK BEZPP zástupce ředitele ZŠ SNP
Pecinová Lucie Mgr. 41 NK BEZPP učitelka ZŠ
Hůlek René Mgr. 51 NK BEZPP školní psycholog
Fiala Petr MgA. 46 NK BEZPP ředitel ZUŠ Habrmanova
Kučera Milan Mgr. 63 NK BEZPP ředitel ZŠ Sever
Dittrich Martin Ing. 45 NK BEZPP obchodní ředitel
Páv Aleš Mgr. 67 NK BEZPP emeritní ředitel ZŠ a MŠ Černilov
Hebelka Pavel Mgr. 62 NK BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
Kropáčková Hvězdová Simona Mgr. 47 NK BEZPP ředitelka ZŠ a MŠ Hořiněves
Klec Petr 38 NK BEZPP školník ZŠ
Svoboda Jaroslav Mgr. 38 NK BEZPP učitel ZŠ, kondiční trenér mládeže Mountfield HK
Víšková Natálie Mgr. 27 NK BEZPP učitelka ZŠ, vedoucí Lions Academy
Metelková Taťána Mgr. et Mgr. Ph.D. 50 NK BEZPP zástupkyně ředitele pro MŠ Štefcova
Flosová Kateřina Mgr. 39 NK BEZPP učitelka ZŠ
Hradílková Alena Mgr. 66 NK BEZPP ředitelka ZŠ a MŠ Jiráskovo náměstí
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Koalice pro Hradec

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Divecká Růžena Ing. 55 NK BEZPP vodohospodářka
Havelka Jiří Bc. 53 NK BEZPP sociální pracovník, zástupce ředitele
Vojáčková Jaroslava Mgr. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL středoškolská učitelka
Čáp Jan prof. MUDr. CSc. 69 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař, vysokoškolský učitel
Melichar Josef Ing. 53 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí konstrukčního oddělení ve strojírenském podniku
Klik Stanislav Ing. Ph.D. 47 NK BEZPP náměstek ministra pro řízení sekce ekonomické a provozní na MPSV
Vojkůvková Iva Mgr. 52 KDU-ČSL BEZPP středoškolská učitelka
Molnár Jan Ing. 34 NK BEZPP softwarový inženýr
Maclová Anna Ing. 62 KDU-ČSL BEZPP ředitelka diecézní charity
Bláha Václav JUDr. 31 KDU-ČSL KDU-ČSL právník
Jezbera Daniel RNDr. 59 KDU-ČSL KDU-ČSL fyzik, vysokoškolský učitel
Beneš Petr Mgr. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL středoškolský učitel, zástupce ředitele školy
Zajíc Jan Ing. 34 NK BEZPP projektant pivovarů, folklórní tanečník
Trojovská Drahovzalová Jana Mgr. 46 NK BEZPP asistentka národního ředitele Papežských misijních děl
Lisý Pavel Ing. 56 KDU-ČSL BEZPP systémový administrátor, správce počítačových sítí
Vojáček Jiří Mgr. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel gymnázia
Seidlová Marie 59 NK BEZPP finanční manažerka
Čáp Bohuslav Ing. 71 KDU-ČSL BEZPP starosta Orla v Hradci Králové
Melicharová Karolina MUDr. 48 KDU-ČSL BEZPP praktická lékařka
Vít Oldřich Ing. 46 NK BEZPP specialista, konstruktér ve vývojovém centru automobilky
Smetana David 50 KDU-ČSL KDU-ČSL sedlák
Ležíková Jitka Ing. 54 NK BEZPP úřednice
Pavlata Jaroslav MUDr. Ph.D. 60 KDU-ČSL BEZPP lékař, vysokoškolský učitel
Zdechovský Tomáš Mgr. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL poslanec Evropského parlamentu
Nožička Jan MUDr. Ph.D. 57 NK BEZPP soukromý lékař
Horejšová Veronika Mgr. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL speciální pedagožka, psychoterapeutka
Frola František Ing. 67 KDU-ČSL KDU-ČSL autorizovaný krajinářský architekt, dokumentář a posudkář EIA a konceptář SEA
Zajíčková Pukovcová Petra Mgr. 51 NK BEZPP 1. hobojistka filharmonie
Műller Robert Ing. 53 NK BEZPP úředník
Němeček Jiří PhDr. 79 KDU-ČSL KDU-ČSL důchodce, bývalý ředitel gymnázia, historik
Novotný Lukáš 18 NK BEZPP student gymnázia
Veverka Pavel 41 KDU-ČSL KDU-ČSL administrativní a organizační pracovník, rytíř Řádu sv. Huberta
Bartošová Marie 72 NK BEZPP dětská sestra
Pastuszek Rudolf 77 KDU-ČSL KDU-ČSL automechanik
Podhajský Josef 64 NK BEZPP živnostník
Šimáčková Hana Mgr. 37 NK BEZPP speciální pedagožka, poradkyně pro oblast sexuality a vztahů lidí se zdravotním postižením, lektorka
Falta Jan Ing. arch. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL autorizovaný architekt České komory architektů, památkář a historik, soudní znalec
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Komunistická str.Čech a Moravy

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Šormová Táňa Mgr. 66 KSČM KSČM učitelka
Štěpán Lubomír Ing. 68 KSČM KSČM stavební projektant
Fialová Lenka DiS. 55 KSČM KSČM ekonomka
Berounský Miloš 50 KSČM KSČM elektromechanik
Havrda Alois Ing. 75 KSČM BEZPP technik
Berger Vladimír 33 KSČM BEZPP finanční poradce
Bláha Zdeněk Mgr. 53 KSČM BEZPP podnikatel s motorovými vozidly
Krátký Zdeněk 63 KSČM BEZPP hasič
Lankašová Taťana PhDr. 68 KSČM KSČM novinářka
Daňo Vladimír 71 KSČM KSČM technik
Nejedlý Libor Ing. 71 KSČM KSČM projektant
Kračmar Libor 62 KSČM KSČM technik
Steklý Josef 69 KSČM KSČM technik
Sochová Zdenka 65 KSČM KSČM zdravotní sestra
Jarošová Jitka 51 KSČM KSČM obuvnice
Vohralíková Miroslava PhDr. 69 KSČM KSČM vydavatelka
Bergerová Věra 71 KSČM KSČM obchodní zástupce
Šikulová Marcela 71 KSČM KSČM laborantka
Kosová Olga 81 KSČM KSČM administrativní pracovnice
Kračmar Jaroslav 70 KSČM KSČM dokumentarista
Velíková Jana 67 KSČM BEZPP dámská krejčová
Havlík Miloš 67 KSČM KSČM strojař
Vrobel Vladimír 73 KSČM KSČM dělník
Kořínek Eduard Mgr. 74 KSČM KSČM právník
Michková Ludmila 75 KSČM KSČM poštovní pracovnice
Jirásek Záviš 76 KSČM KSČM strojvedoucí
Šikula Rudolf Ing. 74 KSČM KSČM manažer
Jarošová Anežka 77 KSČM BEZPP technolog
Landa Jaroslav 74 KSČM KSČM strojvedoucí
Kocourek Miroslav 68 KSČM KSČM stavební technik
Vaňková Anna 75 KSČM KSČM ekonomka
Vítová Stanislava 77 KSČM KSČM administrativní pracovnice
Chalupníková Věroslava 80 KSČM BEZPP administrativní pracovnice
Műller Zdeněk 87 KSČM KSČM řidič na penzi
Kalát Milan 83 KSČM KSČM stavební technik
Křemen Václav 89 KSČM KSČM státní zaměstnanec na penzi
Jarošová Hana 76 KSČM KSČM dělnice
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Občanská demokratická strana

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Hloušek Miroslav Ing. 63 ODS ODS ředitel Městské policie Hradec Králové
Kříž Jan doc. RNDr. Ph.D. 47 ODS ODS děkan Přírodovědecké fakulty UHK
Vlasák Oldřich Ing. 66 ODS ODS emeritní poslanec EP, zastupitel města
Votroubek Ondřej Mgr. 51 ODS ODS ředitel Seniorcentra
Hrabálek Alexandr prof. PharmDr. CSc. 66 ODS ODS primátor města Hradec Králové
Šiml Patrik 26 ODS ODS podnikatel
Bláha Jiří Ing. Bc. 68 ODS ODS náměstek primátora
Filip Jaroslav 36 ODS ODS manažer a zakladatel Kynologického centra Borova tlapka, z. s.
Novotný Ondřej 36 ODS ODS administrativní pracovník
Vortelová Eva Ing. 45 ODS ODS manažer obchodního oddělení
Chlíbek Roman prof. MUDr. Ph.D. 57 ODS BEZPP lékař, vysokoškolský učitel
Koza Michal 36 ODS ODS podnikatel - osobní přeprava
Beran Luděk MUDr. 60 ODS ODS lékař
Kaška Filip 51 ODS ODS jednatel tiskárny
Šenková Věra Bc. 59 ODS ODS administrativní pracovník
Tesner Jiří 41 ODS ODS technik IT
Soukup Martin Ing. 56 ODS ODS ekonom, ředitel obchodního centra
Jelínek Filip 34 ODS ODS velkoobchodní prodejce náhradních dílů pro truck a bus
Kričfaluši Jiří 53 ODS ODS invalidní důchodce
Procházka Miroslav Ing. 62 ODS ODS informatik
Baraňáková Markéta PaedDr. 60 ODS ODS speciální pedagog
Pětivoký Tomáš Ing. 50 ODS ODS ředitel společnosti Dine4Fit, a. s.
Kousal Zdeněk Ing. 67 ODS ODS důchodce
Michálek Jan MUDr. 64 ODS ODS lékař ortopéd
Černý Martin Ing. 41 ODS ODS obchodník, manažer
Jankovský Pavel PaedDr. 68 ODS ODS emeritní ředitel střední školy, rybníkář
Eger Martin Ing. MBA 46 ODS ODS project manager
Řezníček Oldřich Mgr. 32 ODS ODS jednatel rodinné firmy
Horyna Robert 52 ODS BEZPP podnikatel
Oesterreicher Lea Mgr. 47 ODS ODS právník
Mader Zdeněk 19 ODS ODS student
Lojan Petr PhDr. Ph.D., MBA 48 ODS BEZPP vysokoškolský pedagog
Slavík Ondřej BBA 33 ODS ODS obchodní manažer
Bekera Matěj Mgr. 30 ODS ODS vedoucí oddělení služeb VČM, historik
Moravec Michal Bc. 49 ODS ODS manažer
Wildt Petr JUDr. Ph.D. 59 ODS ODS advokát
Málek Bořek Ing. 57 ODS ODS IT manažer
zdroj: TN.cz/ČSÚ

ROMA LUMA

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Bendig Jan 50 LUMA LUMA hudebník
Rakaš Josef 48 LUMA LUMA dělník
Demeter Vojtěch 55 LUMA LUMA dělník
Taragošová Marie 49 LUMA LUMA dělnice
Taragošová Ester 20 LUMA LUMA dělnice
Frýdová Jolana 64 LUMA BEZPP důchodce
Duna Dušan 64 LUMA BEZPP dělník
Bendig Gejza 33 LUMA BEZPP dělník
Dunová Valerie 22 LUMA BEZPP dělnice
Daniel Dennis 21 LUMA BEZPP dělník
Horváth Nikolas 20 LUMA BEZPP student
Dunová Dorota 62 LUMA BEZPP dělnice
Horváthová Julie 50 LUMA BEZPP uklízečka
Dzurko Jan 50 LUMA BEZPP dělník
Pospíšilová Jana 32 LUMA BEZPP dělnice ve výrobě
Demeterová Erika 38 LUMA BEZPP uklízečka
Demeterová Veronika 19 LUMA BEZPP studentka
Pospíšil Milan 70 LUMA BEZPP důchodce
Frýdová Monika 29 LUMA BEZPP uklízečka
Pospíšil Milan 48 LUMA BEZPP dělník
Duna Ladislav 60 LUMA BEZPP důchodce
Dreziová Věra 34 LUMA BEZPP dělnice
Sikali Frýdová Iveta 45 LUMA BEZPP dělnice
Dunová Alena 37 LUMA BEZPP dělnice
Repašová Julie 18 LUMA BEZPP inv. důchodce
Červeňák Ernest 38 LUMA BEZPP dělník
Duna Marián 40 LUMA BEZPP dělník
Červeňáková Marika 40 LUMA BEZPP dělnice
Rakaš Josef 21 LUMA BEZPP řidič
Horváth Ondrej 44 LUMA BEZPP dělník
Balcar Petr 48 LUMA BEZPP dělník
Červeňák Ernest 65 LUMA BEZPP důchodce, dělník v cukrovaru
Hangurbadžová Lucie 36 LUMA BEZPP dělnice
Farbárová Květa 51 LUMA BEZPP dělnice
Farbár Jiří 53 LUMA BEZPP dělník
Farbárová Darina 31 LUMA BEZPP dělnice
Johnová Yvona 62 LUMA BEZPP důchodce, uklízečka
zdroj: TN.cz/ČSÚ

ROZVÍJÍME HRADEC - NOVÁ H.O.K.

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Holásek Jan JUDr. LL.M. 49 RH RH senátor, právník a nezávislý zastupitel města
Dvořáková Ilona Mgr. 53 RH RH marketingová manažerka, moderátorka a publicistka
Nebeský Petr Ing. 53 RH RH obchodní ředitel Magnalink a.s., místopředseda KMS Kukleny
Vydarená Jaroslava Mgr. 58 RH RH pracovnice Studijní vědecké knihovny HK, členka hodnotící komise Ministerstva kultury ČR
Pechanec Pavel Mgr. 51 NK BEZPP biskup CČSH, realizátor a vedoucí organizačního týmu projektu hradecké zvonohry
Skaunic Michal Ing. 56 RH RH obchodní ředitel HC Mountfield HK, a. s., člen KMS SvobodnéDvory
Půža Miroslav Mgr. Ph.D. 43 RH VPM vysokoškolský pedagog, místopředseda KMS Slezské Předměstí
Hepnerová Martina Ing. 40 NK BEZPP projektantka, zakladatelka spolku Šatník Hradec pro samoživitelky
Pazderová Renata 61 NK BEZPP ředitelka Třebechovického muzea betlémů
Všetečka Jiří JUDr. 59 RH VPM advokát, předseda a člen Sekce veřejného práva České advokátní komory
Balda David 22 NK BEZPP režisér, student
Marečková Klára Ing. 32 NK BEZPP sportovní manažerka, basketbalistka Sokol HK Hradecké lvice
Sommer Milan Ing. 64 NK BEZPP ekonom, místopředseda Finančního výboru Královéhradeckého kraje
Víšková Eva 70 NK BEZPP členka kontrolní komise ČASPV, členka KMS Slezské Předměstí
Sedlák Vratislav MUDr. Ph.D. 47 NK BEZPP lékař a primář Plicní kliniky Fakultní nemocnice HK
Maněna Václav Mgr. Ph.D. 43 NK BEZPP učitel, lektor, youtuber a specialista na online vzdělávání
Hylena Roman 42 RH RH skladník, zakladatel Spolku pro rozvoj Moravského Předměstí
Bezdíčková Ivana 65 NK BEZPP technická poradkyně v oboru hygiena, předsedkyně KMS HK - Střed města
Pytlík Libor 37 NK BEZPP živnostník, prezident fanclubu Hokejového klubu HK
Pechancová Eliška Bc. 23 NK BEZPP studentka, předsedkyně spolku Akademická unie, členka akademického senátu
Nekolová Alena Mgr. 68 NK BEZPP učitelka, předsedkyně KMS Kukleny, členka rady náčelnictva Skautu
Mašát Petr Mgr. 33 NK BEZPP lékárník
Ludvík Václav Ing. 75 RH BEZPP tajemník VČ ovocnářské unie, předseda dozorčí rady HC Mountfield HK, a. s.
Žižka Jakub 48 NK BEZPP správce nemovitostí, předseda ZO Českého zahrádkářského svazu
Pavel Josef Mgr. 30 NK BEZPP advokát, překladatel
Michaličková Petra Ing. Bc. 50 NK BEZPP lektorka, terapeutka v sociální oblasti
Horčičková Zdeňka Mgr. 72 NK BEZPP předsedkyně Královéhradecké krajské asociace Sport pro všechny
Kloubec Luděk Ing. MBA 57 NK BEZPP podnikatel
Záňová Sandra Mgr. 31 NK BEZPP pedagogická pracovnice
Fejgl Jiří 48 NK BEZPP novinář
Vachata Jan RNDr. 66 NK BEZPP vedoucí ekonomického oddělení investičního odboru Krajského úřadu KHK
Radoň Tomáš Mgr. 42 NK BEZPP středoškolský učitel
Vincencová Jana 50 NK BEZPP koordinátorka kulturních projektů
Tomášek Pavel 46 NK BEZPP investiční technik Fakultní nemocnice HK
Fišerová Hana 59 NK BEZPP kulturní manažerka
Fiedler Jiří Ing. 66 NK BEZPP geodet
Nožička Stanislav 47 NK BEZPP kavárník
zdroj: TN.cz/ČSÚ

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Hoker Luboš 39 STAN STAN logistik, člen komise E-government Královéhradeckého kraje
Pazourková Daniela Mgr. 29 STAN STAN sociální pracovnice
Hofmanová Lucie Mgr. 25 STAN STAN analytička
Bartoš Pavel Ing. Ph.D. 41 STAN STAN IT manažer
Nyklíčková Tereza Mgr. 49 STAN STAN mezinárodní spolupráce škol, členka komise místní samosprávy
Souček Michal Mgr. 28 STAN STAN asistent poslance
Hryzlíková Eliška Bc. 26 STAN STAN fyzioterapeutka
Zábranský Lukáš PhDr. Ph.D. 43 STAN BEZPP vysokoškolský pedagog
Jirouch Tomáš Mgr. Bc. 25 STAN STAN student, městský průvodce
Petzná Šárka Bc. 27 STAN STAN store sales manager
Kozelek Vítězslav Mgr. 32 STAN STAN asistent poslance, PR specialista
Poláčková Tereza Mgr. et Mgr. 27 STAN STAN právnička
Skutil Martin Mgr. et Mgr. Ph.D. 43 STAN BEZPP vysokoškolský pedagog
Pešková Alžběta 43 STAN BEZPP kosmetička
Smetana Michal 28 STAN STAN produkční hudebních akcí
Pešek Petr 45 STAN BEZPP podnikatel v oblasti výškových prací
Vítková Simona Bc. 27 STAN STAN sociální pracovnice
Hokrová Martina 38 STAN BEZPP účetní
Doskočil Jan Ing. 80 STAN BEZPP důchodce, bývalý primátor Hradce Králové
Branda Václav 42 STAN BEZPP obchodní zástupce
Brandová Pavla Ing. 35 STAN BEZPP výzkumný pracovník
Hofmanová Kristýna 21 STAN BEZPP studentka
Kratěna Lukáš 21 STAN BEZPP student
Hofman Tomáš Bc. 30 STAN BEZPP vedoucí oddělení
Křenová Kristýna 30 STAN BEZPP studentka psychologie
Čep Daniel 54 STAN BEZPP IT pracovník
Kubíčková Kateřina Bc. 23 STAN BEZPP studentka
Pokora Václav Bc. et Bc. 27 STAN BEZPP mistr zvuku
Mareš Jan Ing. 25 STAN BEZPP projektant
Palm Dušan 46 STAN BEZPP cestovatel
Šlégrová Jana 38 STAN BEZPP asistentka pedagoga
Píšová Jana MUDr. 64 STAN BEZPP lékařka
Krátká Jitka 39 STAN BEZPP podnikatelka v oblasti virtuální reality
Bartošová Jitka Mgr. 42 STAN BEZPP učitelka
Pišl Michal Mgr. 48 STAN BEZPP jednatel společnosti
Samohrd Martin 72 STAN BEZPP architekt
Dvořák Martin Ing. 65 STAN STAN náměstek ministra zahraničních věcí, bývalý primátor
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Související obsah

Svoboda a př. demokracie (SPD)

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Němcová Irena Ing. 39 SPD SPD učitelka na střední škole
Picek Ivan 56 SPD Trikolora IT specialista
Piskač Martin 38 SPD SPD profesionální hasič
Baloun Michal 54 SPD Trikolora živnostník, prodej a zprostředkování
Doležal Daniel 20 SPD SPD student elektrotechnické střední školy, pořadatel kulturních akcí
Groh Luboš 47 SPD SPD živnostník, výroba a realizace dětských hřišť
Lebeda Jan 19 SPD SPD student VŠ radiologie
Štysová Šárka Ing. 57 SPD Trikolora ekonomka
Podal Zdeněk 69 SPD SPD krajský zastupitel
Dostál Martin 54 SPD BEZPP dispečer vodárenského provozu
Hovorková Dagmar 47 SPD SPD živnostnice, finanční poradenství
Chrobáková Lenka 62 SPD BEZPP vedoucí prodejny
Petráček Daniel 22 SPD BEZPP student elektrotechnické střední školy
Odvárková Blanka 53 SPD BEZPP administrativní pracovník
Piskačová Lenka 38 SPD BEZPP administrativní pracovník v bankovním sektoru
Tomek Otto 55 SPD BEZPP profesionální fotograf, producent
Čapek Oldřich 35 SPD BEZPP elektrotechnik
Timofejevová Blanka 69 SPD BEZPP daňový poradce
Lukášek Petr 37 SPD BEZPP živnostník, požární ochrana budov
Viktorinová Ludmila 48 SPD BEZPP řidička MHD
Abraham Roman Ing. 67 SPD SPD lesní taxátor
Lacina Milan 66 SPD BEZPP skladník, řidič
Kotlovská Jana Ing. 68 SPD SPD technik dopravy
Bém David 46 SPD BEZPP obchodně-technický referent
Link Jaroslav 71 SPD SPD řidič mezinárodní kamionové dopravy, soustružník
David Jan Ing. 71 SPD BEZPP výzkumník lesnického softwaru
Martínková Romana 57 SPD BEZPP zdravotní sestra, psychoterapeutka
Antoni Lukáš 21 SPD BEZPP student elektrotechnické střední školy
Nechvíl Jiří 76 SPD BEZPP radiologický asistent
Tomeš Ladislav 71 SPD BEZPP řidič mezinárodní kamionové dopravy
Nová Eva 78 SPD SPD výroba a prodej dětského oblečení, důchodkyně
Pailová Soňa 80 SPD SPD kuchařka, důchodkyně
Wildt Michael 48 SPD BEZPP živnostník, nakládání s nebezpečnými odpady
Bahníková Eva 40 SPD BEZPP zdravotní sestra
Papíková Eva 61 SPD BEZPP administrativní pracovnice
Petřík Miroslav 33 SPD BEZPP řidič, přeprava zásilek
Műller Jan 33 SPD BEZPP pracovník ochrany objektů
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Změna pro Hradec a Zelení

příjmení, jméno, tituly věk navrhující
strana
politická
příslušnost
povolání
Záruba Adam Ing. Ph.D. 43 NK BEZPP zastupitel a předseda spolku pro ochranu přírody a památek
Hanousek Martin Mgr. 39 Zelení Zelení krajinný ekolog a zastupitel města
Erbsová Martina Mgr. 40 NK BEZPP ředitelka kulturní organizace
Kaplan Hynek Mgr. 30 Zelení Zelení doktorand filosofie a realizátor komunitní zahrady
Mikátová Blanka RNDr. 64 NK BEZPP zooložka a ochránkyně přírody
Králíček Ivo RNDr. PhDr. Ph.D. 49 NK BEZPP středoškolský a vysokoškolský učitel, zastupitel města
Richterová Karin Bc. 43 Zelení Zelení lektorka ekologické výchovy
Křelina František Ing. arch. 71 NK Změna architekt - soukromý podnikatel
Tláskal Ivan Ing. 57 Zelení Zelení specialista na průmyslové emise a ornitolog
Sklenářová Lucie 19 NK Budoucnost studentka VŠ a spolumluvčí Mládežnické organizace Budoucí, z.s.
Strejčková Simona Ing. 47 Zelení Zelení lektorka dětských výukových programů, poradkyně zdravého životního stylu a masérka
Fabián Jakub 36 NK BEZPP barista a kavárník
Křížek Pavel Ing. Mgr. 61 Zelení Zelení obchodník se zařízením pro papírenský průmysl
Hušek Filip 45 NK BEZPP překladatel technické dokumentace
Dušek Heřman 21 NK Budoucnost student podnikové ekonomiky a managementu, prodavač
Zajíc Jiří MUDr. 60 NK BEZPP vedoucí lékař JIP FNHK
Kujalová Hana Mgr. 43 NK BEZPP vedoucí vychovatelka domova mládeže
Samek Ondřej 47 NK BEZPP návrhář a výrobce nábytku
Průchová Zuzana Mgr. 30 Zelení Zelení speciální pedagožka na VŠ
Svobodová Klára Mgr. 31 NK BEZPP učitelka na ZUŠ a výtvarná lektorka
Matějka Lukáš Mgr. 42 Zelení Zelení právník Farmaceutické fakulty UK a člen KMS Plotiště nad Labem
Čičovský Daniel 18 NK BEZPP student a amatérský entomolog
Hronešová Lenka Bc. 57 NK BEZPP ředitelka střediska ekologické výchovy
Čermák Jiří Mgr. 39 Zelení Zelení psychoterapeut
Valeš Jaromír 20 NK Budoucnost student politologie
Kopecká Ludmila Mgr. 54 NK BEZPP vyšší soudní úřednice a místopředsedkyně spolku Zdravý a bezpečný Březhrad, z.s.
Koreňová Zuzana Mgr. 42 NK BEZPP ředitelka lesní mateřské školy
Zeman Jiří Mgr. 41 Zelení Zelení vedoucí pracovník samosprávy a trenér fotbalové mládeže
Špilka Radim Mgr. Ph.D. 40 NK BEZPP učitel
Kopecký Tomáš Mgr. 48 NK BEZPP vedoucí odboru životního prostředí ORP, předseda VČ České společnosti entomologické
Kolenčíková Jitka 46 Zelení Zelení knihovnice
Mikátová Šárka Mgr. 31 NK BEZPP zooložka na mateřské
Machač Pavel 41 Zelení Zelení mechanik
Wolfová Marcela 48 NK BEZPP dobrovolnice Charity HK
Pozler Tomáš Mgr. 49 NK BEZPP lektor německého jazyka
Holinka Petr 46 Zelení Zelení poštovní úředník a člen KMS Moravské Předměstí - sever
Dolanová Marta Mgr. 47 NK BEZPP spolumajitelka Bez obalu HK
zdroj: TN.cz/ČSÚ

Komunální volby 2022

Komunální volby, tedy volby do zastupitelstev obcí, měst a městských obvodů, proběhnou v pátek 23. a v sobotu 24. září 2022 společně s volbami do Senátu.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz