Zajímavosti

Nedvěde, hlídej si Daru! Rolins to pořádně rozjela na dámské jízdě

Nedvěde, hlídej si Daru! Rolins to pořádně rozjela na dámské jízdě
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Po mnoha romantických dovolených s fotbalistou Pavlem Nedvědem čekal Daru Rolins návrat do reality. Zpěvačka vyrazila do Bratislavy na dámskou jízdu a svého milého nechala doma. Nedvěd by si měl na svou krásku dávat pořádný pozor, holky totiž na Slovensku zářily víc než pouliční lampy.

Itálie, písečné pláže, prosluněná jezera i výlet do Ameriky. Dara Rolins o prázdninách nezahálela a na sto procent využila každou chvilku, kdy měla svého milého Pavla Nedvěda pro sebe. Pár, který spolu má přes rok vztah na dálku, cestoval o prázdninách z jednoho kouta světa na druhý. Nyní však zpěvačka nechala přítele doma a vyrazila na dámskou jízdu.

"Bratislava v noci, já a moje sestry," sdílela zpěvačka na instagramu fotku ze slovenské metropole, kde se vyfotila na rozzářené ulici s několika kamarádkami. "Po show," dodala v příspěvku Dara a naznačila, že s tanečnicemi měla pořádně co slavit.

Související obsah

"A zítra se už těším na tato šikovná děcka," svěřila se popová legenda s dalšími letními plány. Chystá se totiž na dětský taneční kemp, kde si pro ty nejmenší s kolegyní přichystaly krásný zážitek.

"S mojí choreografkou Nikou jsme vymyslely pro děti překvapení. Natočím s nimi klip jako památku na tento taneční camp. Už se na ně tak těším," dodala zpěvačka. Vypadá to, že kvůli plnému kalendáři Dary si na ni musí Pavel Nedvěd ještě chvíli počkat. Navíc Dara vypadá skvěle a téměř v padesáti letech se může chlubit tělem dvacítky, fotbalista by si jí měl proto pořádně hlídat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Podívejte se na video, jak si Dara Rolins užívala s Nedvědem na dovolené:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz