Domácí

Opilá žena s kočárkem ani nezvládla říct jméno. Dítě mělo skončit v nemocnici

Karlovarští strážníci ve středu večer vyjížděli k silně opilé ženě s kočárkem. Podle hlídky vypila tolik alkoholu, že nebyla schopná ani vyslovit své jméno. Nadýchala přes tři promile. Dítě, které žena vezla, podle městské policie skončilo v péči lékařů.

Hlídka strážníků vyjížděla do Varšavské ulice v Karlových Varech po sedmé hodině večer. S kočárkem se tu potácela žena, která už na první pohled byla silně opilá.

"V kočárku měla malé dítě. To bylo uplakané a apatické. Žena měla jazyk po požití alkoholu zamotaný tak, že nebyla schopná hlídce sdělit ani své jméno. Orientační dechová zkouška naměřila hodnotu přes tři promile v dechu," oznámila karlovarská městská policie na facebooku.

Související obsah

​Na místo strážníci přivolali posádku záchranné služby, hlídku státní policie a kontaktovali také pracovnici Orgánu sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD).

"Vzhledem k tomu, že se u čtyřicetileté ženy stupňovala agresivita, přiložili jí policisté pouta a po zjištění totožnosti na služebně policie byla strážníky převezena na záchytnou stanici. Po vystřízlivění bude záležitost řešena s odborem OSPOD a policií. Dítě bylo záchrannou službou převezeno do nemocnice," uvedli bez bližších podrobností strážníci.

Mluvčí záchranářů výjezd potvrdil, žádné bližší informace ke zdravotnímu stavu dítěte ale neměl. "Mohu potvrdit pouze to, že na místo jsme vyjížděli zhruba ve čtvrt na osm. Podnapilou ženu jsme nechali v péči Policie ČR," uvedl Radek Hes.

Případ s opilou matkou řešili i na Náchodsku (5/2022): 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz