Domácí

Tragická nehoda v Hradci Králové. Senior sjel ze silnice a narazil do domu

Tragická nehoda v Hradci Králové. Senior sjel ze silnice a narazil do domu
Havárie vozidla nepřežil jeho řidič Zdroj: KŘP Královéhradeckého kraje

Pětasedmdesátiletý řidič zemřel ve čtvrtek při nehodě v Hradci Králové. Jeho auto podle policistů sjelo ze silnice a následně narazilo do budovy. Záchranáři seniorovi už nedokázali pomoci.

Tragická událost se stala ve čtvrtek krátce před devátou hodinou ráno na Svatováclavském náměstí v Hradci Králové. "K havárii zřejmě došlo tak, že řidič z dosud nezjištěných příčin jel v levotočivé zatáčce rovně, tam přejel žulový obrubník, najel na travnatou plochu a následně narazil do budovy," informovala policejní mluvčí Šárka Pižlová.

75letý řidič i přes veškerou snahu záchranářů na místě zemřel. "Po příjezdu jednotky na místo řidič nebyl v autě zaklíněný. Hasiči zahájili neodkladnou resuscitaci, ve které poté pokračovali spolu se zdravotníky," řekla TN.cz mluvčí hasičů Martina Götzová.

Související obsah

U zemřelého policisté nařídili soudní pitvu. Škoda na voze byla vyčíslena na 20 tisíc korun, na domě pak na 5 000 korun. Příčiny a okolnosti tragédie nyní zjišťují hradečtí kriminalisté.

"Kriminalisté touto cestou žádají případné svědky, kteří se ve čtvrtek kolem deváté hodiny pohybovali u obchodu "Moje potraviny" na Svatováclavském náměstí, odkud poškozený odjížděl, a mohli by nám pomoci objasnit děj nehody, nechť nás kontaktují na telefonním čísle 728 292 380," vyzvala Pižlová.

Tragická nehoda uzavřela na konci července dálnici D1. Podívejte se na záběry:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz