Domácí

V kamionu u Amazonu se našla mrtvola. Kriminalisté zjišťují, co se muži stalo

Nedaleko skladu společnosti Amazon v Dobrovízi u Prahy se našla v sobotu odpoledne mrtvola. Tělo muže objevila ostraha v jednom z kamionů na blízkém parkovišti. Obětí má být 58letý řidič polské národnosti. Koroner na místě cizí zavinění vyloučil. Přesnou příčinu smrti určí pitva.

Parkoviště poblíž firmy Amazon, která se nachází ani ne dvacet kilometrů západně od centra Prahy, v sobotu odpoledne obsadily policejní složky. 

"V kabině kamionu byl nalezen mrtvý muž. Mělo by se jednat o 58letého řidiče cizí státní příslušnosti, Poláka," sdělila TN.cz mluvčí strážců zákona Barbora Schneeweissová. 

Související obsah

Obětí má být externí zaměstnanec jiné dodavatelské firmy. Mrtvého muže našla ostraha před čtvrtou hodinou.  "Jde o severní parkoviště, které už je mimo areál Amazonu," upřesnil mluvčí společnosti Noah Zyla, kde se tělo našlo. "Jsme hluboce zarmouceni tím, co se stalo. Policii České republiky jsme při vyšetřování samozřejmě nápomocni," dodal.

Na místo kromě kriminalistů a techniků vyrazil také koroner, aby předběžně určil příčinu a dobu smrti. Nenašel žádné známky toho, že by se mělo jednat například o vraždu. 

"Podezřelé úmrtí koroner na místě vyloučil. Byla nařízena zdravotní pitva, aby určila příčinu úmrtí. Pravděpodobně půjde o nějaké zdravotní indispozice," myslí si policejní mluvčí.

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz