Krimi

Muž měl na ulici pobodat ženu. Jeho následné smrti přihlíželo dítě

Policie v pondělí zasahovala ve Dvoře Králové nad Labem. V dopoledních hodinách tam prý muž s nožem v ruce zaútočil na ženu. Ten se pak na místě pravděpodobně zabil, ženu museli záchranáři dopravit do nemocnice vrtulníkem. Kriminalisté se teď snaží zjistit, co celému incidentu předcházelo.

Drsný útok musí řešit královéhradecká policie. Ve Dvoře Králové nad Labem se v pondělí dopoledne na Benešově nábřeží vzájemně napadli dva lidé, muž a žena. Údajně mělo jít o neshody v domácnosti, které si partneři řešili přímo na ulici.

Rvačka nedopadla dobře ani pro jednoho z účastníků. Útočník prý své partnerce zasadil několik ran nožem. Té následně pomohl jeden z kolemjdoucích, který z ní muže shodil. Napadenou pak museli záchranáři letecky transportovat do nemocnice.

Související obsah

Muž zemřel přímo na místě incidentu. Podle policejní mluvčí Šárky Pižlové je možné, že si smrtelnou ránu nožem zasadil sám. Na místě rvačky zůstalo také dítě páru, které naštěstí zůstalo nezraněné. Převzali si ho příbuzní. 

Případem brutální bitky se teď zabývají kriminalisté. "Nyní zjišťujeme veškeré okolnosti události i to, co jí předcházelo," napsala na twitteru královéhradecká policie.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz