Zajímavosti

Rodiče pojmenovali dceru netradičně. Nejhorší jméno všech dob, tvrdí lidé

Rodiče pojmenovali dceru netradičně. Nejhorší jméno všech dob, tvrdí lidé
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Pořádně zavařit dokáží rodiče svým dětem už při výběru jména. Jejich potomci pak kvůli tomu trpí i celý život. Přesně to je případ také jedné holčičky, jejíž jméno vzbudilo hotový poprask.

Vybrat jméno pro dítě je pro řadu rodičů pořádný oříšek. Někteří často hledají inspiraci, kde se dá, a svět zvířat není výjimkou. Pořádný rozruch tak na sociální síti Reddit vyvolal jeden z uživatelů na fóru, kde lidé hodnotí dětská jména.

Dotyčný totiž na dětském hřišti jednou natrefil na oslavu narozenin a doslova mu vyrazilo dech jméno oslavenkyně. Křídou tam totiž bylo napsáno "Všechno nejlepší, Ratleen!", píše portál The Sun.

Související obsah

Řada lidí nemohla uvěřit, že by tak někdo své dítě pojmenoval. V angličtině totiž výraz rat je označením pro krysu. "Odmítám tomu uvěřit. Muselo jít o nějakého negramotného člověka," má jasno jeden z komentujících.

Podle mnohých je jméno naprosto k smíchu. Jeden z uživatelů se snažil přijít na to, proč by někdo vymyslel právě Ratleen. Rodiče dle něj mohli mít rádi animovaný film Ratatouille, kde je hlavní postavou myšák Remy. "Jméno Remy je však už hodně profláklé. Tak trošku zaimprovizovali," myslí si dotyčný.

Ozvali se také majitelé domácích mazlíčků s tím, že jméno je vlastně docela roztomilé. Ne však pro dítě. "Toto je jedno z nejhorších jmen, které jsem zaznamenal. A to je co říct," uzavřel další člověk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz