Zajímavosti

Holčičku šikanují kvůli jménu. Matka ho miluje, ostatní nadšení nesdílí

Holčičku šikanují kvůli jménu. Matka ho miluje, ostatní nadšení nesdílí
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Pořádné peklo si zažívá ve škole 12letá dívka, spolužáci ji totiž šikanují kvůli jejímu jménu. Podle maminky je běžné a velmi pěkné. Lidé z něj však nejsou příliš nadšení.

Výběr jména pro dítě může být pořádný oříšek. Je navíc možné, že se ostatním vůbec nebude líbit. Některé děti pak kvůli svým rodičům mohou i pořádně trpět.

Naprosté peklo prožívá ve škole teprve 12letá holčička. Spolužáci se jí totiž kvůli jejímu jménu smějí. Matka se proto zeptala na portálu Quora, co si o něm myslí ostatní lidé. "Moje 12letá dcera Kevin říká, že ji lidé šikanují kvůli jejímu jménu. Je to velmi pěkné a běžné jméno, tak proč to lidé dělají?" ptá se.

Související obsah

Mnozí lidé nemohli uvěřit, že by takto někdo svou dcerku pojmenoval. "Vy víte, proč je vaše dcera šikanována. Dobře si uvědomujete, že Kevin není pěkné ani běžné jméno pro dívky," myslí si jeden z komentujících.

"Pokud jste takto dítě pojmenovala, podílíte se na tom, proč je šikanováno. Navrhuji, abyste dívce pomohla naučit se zvládat toto chování ostatních. Díky vám to bude zažívat po zbytek života," přidal se další.

Podle některých byla matka na svou dceru přímo krutá, když jí vybrala toto jméno. "Kevin je převážně mužské jméno. Měla jste to vědět, když jste ji tak pojmenovala. Tohle bylo jen na vás. Lidé ji šikanují, protože Kevin je sice běžné jméno, ale ne pro holky. Některé děti dokážou být pak zlé," uzavřel jiný člověk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz