Zahraničí

Po Lolitě jakoby se slehla zem. Legendární Alizée byste teď nepoznali

V dobách své největší slávy zamotala hlavu nejednomu muži. Od vydání jejích největších hitů uplynulo už zhruba 20 let a zpěvačka Alizée zraje jako víno. V srpnu oslavila už 38. narozeniny, ale věk jí na kráse vůbec neubral. Přesto byste ji dnes možná už nepoznali.

Jméno legendární francouzské zpěvačky Alizée možná znáte, a pokud ne, jistě si vzpomenete na některý z jejích slavných hitů, jež dobyly svět. Její písně J'en Ai marre! nebo Moi Lolita se staly na začátku tisíciletí ikonické.

V pondělí zpěvačka sdílela na sociálních sítích fotku se dvěma dcerami. Malá Maggy a její starší sestra Annily jí pomáhaly sfouknout svíčky na dortu k 38. narozeninám, informoval francouzský portál Paris Match. Věk Alizée ale prospívá, zpěvačka zraje jako víno a už dávno není tou Lolitou, o které zpívá v jednom ze svých hitů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel)

Na dalším ze snímků, které zpěvačka nedávno sdílela, je pouze se svou 17letou dcerou Annilou. Vypadají jako sestry, a tak nyní jako Lolita vypadá spíše Annily než její matka. To ale nemění nic na tom, že se Alizée stále může chlubit krásnou postavou.

Související obsah

​V roce 1999 se jako 15letá objevila v talentové soutěži, kde měla tancovat. Jenže tato kategorie byla určena pouze pro taneční skupiny, tak se rozhodla přihlásit jako zpěvačka. Za své vystoupení získala cenu určenou pro největší naději talentové show. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel)

Ve svých písních, které následně vydala, působila provokativně a byla platonickou láskou mnohých mužů. Média ji začátkem 21. století dokonce označovala za jednu z nejkontroverznějších umělkyň, jak píše slovenský web Topky. Přitom v osobním životě se vždy držela zpátky. Momentálně žije ve spokojeném druhém manželství s tanečníkem, kterého si vzala v roce 2019.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz