Zajímavosti

Zpěvačka Olga Lounová prozradila sladké tajemství! Bude maminkou

Zpěvačka Olga Lounová prozradila sladké tajemství! Bude maminkou
Zpěvačka Olga Lounová | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Olga Lounová je těhotná. O radostnou novinu se se svými fanoušky podělila prostřednictvím nového videoklipu k písni Patříme k sobě. Prvního potomka čeká s partnerem Janem Kreglem.

Lounová doslova pobláznila fanoušky. Prostřednictvím nového videoklipu zpěvačka totiž odhalila své sladké tajemství. "Tohle je asi můj nejintimnější videoklip, ale moc bych se o to s vámi chtěla podělit," napsala Olga.

V klipu k písni Patříme k sobě se objevila i se svým partnerem Janem Kreglem, který je hokejovým trenérem. Na záběrech je zachyceno, jak Olga ukazuje svému milému pozitivní těhotenský test. Nechybí ani návštěva gynekologa a podstoupení ultrazvuku.

Související obsah

Zpěvačka nakonec ještě zprávu sama potvrdila, že se jedná o skutečné záběry z jejího života a toho, co teď prožívá. Na miminko se už moc těší. Zda to bude chlapeček, nebo holčička, však zatím neprozradila.

"Ten videoklip je mou srdeční záležitostí, nejen protože mi tam hrají rodiče, moje sestra Eliška a úžasná kamaráda Anetka a holčička mojí nejlepší kamarádky, ale taky láska, kterou nosím již mnoho měsíců pod srdcem," uvedla.

Fanoušci i další lidé z branže nastávající maminku okamžitě zasypali gratulacemi. "Moc gratuluji, Olinko. Nádherná zpráva," okomentovala videoklip zpěvačka Lucie Bílá. "Jé, moc gratuluji," přidala se influencerka Dominika Myslivcová.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz