Zajímavosti

Vilda z Love Islandu na vztahy nemá čas, Nikol si ho zablokovala

Jeden z nejvýraznějších účastníků reality show Love Island byl hostem úterního pořadu TALK! na TN Live. Tanečník Vilda Šír se svěřil, jak to nyní má se vztahy, a zavzpomínal na časy strávené ve vile lásky.

Za poslední rok se Vilda prý posunul v mnoha oblastech. "Mám pocit, že ve spoustě věcech dospívám. Naučil jsem se vnímat, když je na jednom místě hodně lidí, musí se s nimi lépe komunikovat. Když jsme chtěli zůstat ve vile, museli jsme ty problémy řešit. Takže jsem se naučil některé vyhrocené situace nebrat tak vážně. A spíš najít tu cestu," zmiňuje Vilda.

Na účast v Love Islandu bude vzpomínat celý život. Sice tam nenašel lásku, protože po pár měsících se rozešel s Nikolou, s níž se dal dohromady právě ve vile lásky, ale našel velmi dobrého kamaráda. "Na Pítra nemohu dopustit. Prožil jsem s ním neuvěřitelné zážitky, díky němu jsem byl tak výrazný v té show," doplňuje Vilda.

Související obsah

​Vztah momentálně nemá, ani nehledá. "Jsem sám. Teď tancuju, moderuju, bavím se, děláme festival, dělám obchodování. Je toho hrozně moc, co chci dělat. Nevidím se ani s rodiči, natož s přítelkyní. Nějaká zábava je fajn, ale toho času je málo. Ten vztah musí teď chvíli počkat," překvapuje sympatický zrzek.

Nejdřív v Love Islandu začínal vztah se Simonou, kterou poté, co vilu opustila, velmi rychle vyměnil za Nikol. S tou pak zůstal do konce reality show i několik měsíců po ní. S Nikol se ale rozešli. Ta pak nastínila, že mimo jiné kvůli tomu, že Vilda věnoval hodně pozornosti i jiným ženám.

Související obsah

​"Nejsem v kontaktu ani s jednou, vůbec nevím, co se děje nebo neděje. Se Simčou jsem se neviděl už nikdy od Love Islandu. A s Nikčou od rozchodu také neproběhla žádná komunikace, asi se má dobře. Na instagramu mě nemá, já to nevidím. Asi jsem trošičku v nějakém křížku," nastínil Vilda, že si ho Nikol po rozchodu na sociálních sítích zablokovala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz