Zajímavosti

MasterChef Česko se vrací! Je to jedna z nejsilnějších sestav, tvrdí porotce

V úterý večer odstartoval na obrazovkách TV Nova první premiérový díl nové řady oblíbené kulinářské show MasterChef Česko. Osvědčená porota ve složení Jan Punčochář, Radek Kašpárek a Přemek Forejt bude opět vybírat mezi stovkami amatérských kuchařů toho nejlepšího. Ten si domů odnese milion korun a titul MasterChef Česko.

Na začátku byly stovky nadšených amatérských kuchařů, na konci bude jeden splněný sen. "Top 16 je letos hodně zajímavá, protože každý kuchař je jiný. Nejsou si moc podobní a jsou tam extravagantní lidé. Bude to ještě hodně pestré letos. Myslím si, že to je jedna z nejsilnějších sestav, která u nás v MasterChef Česko byla," řekl porotce a kuchař Jan Punčochář.

"Dělá mi radost, že můžu našim amatérským kuchařům, kteří mají talent a chtějí něco dokázat, předat svoje znalosti," doplnil ho další z porotců Radek Kašpárek. Nebudou chybět ani speciální hosté a oblíbené venkovní výzvy. Soutěžící budou tentokrát vařit například na britské ambasádě.

Související obsah

První díl kulinářské show MasterChef Česko si diváci mohli pustit v úterý ve 20:20 na TV Nova. Ten následovala oblíbená roadshow Souboj na talíři. Trojice porotců bude společně cestovat po republice a poznávat zajímavé podniky.

"Baví mě to, protože zase děláme lumpárny. Trochu se pokoušíme a řekl bych, že jak jsme se v loňské řadě v některých chvílích hlídali, tak tady už moc ne," prohlásil třetí z porotců Přemek Forejt. Úterní večery na TV Nova budou patřit vaření. MasterChef Česko i Souboj na talíři můžete sledovat v televizi nebo v předstihu na Voyo.

pv, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz