Zajímavosti

Přemek Forejt poprvé o miminku: Vysvětlil, proč právě Tristan

Šéfkuchař Přemek Forejt a herečka Eva Burešová zažívají jedno z nejkrásnějších období života. V pondělí přivítali na svět prvního společného potomka, jehož jméno vzbudilo kontroverzní reakce. Forejt nyní prozradil, proč vybrali miminku jméno Tristan William.

V pondělí se poprvé podíval na svět další Forejt. Eva Burešová porodila syna a spolu s přítelem Přemkem Forejtem ho pojmenovali Tristan William. Netradiční jméno okamžitě vyvolalo spekulace lidí, kteří se snažili dopátrat, proč dvojice syna pojmenovala právě takto.

Forejt pár dní po porodu začal spolu s kolegy natáčet novou sérii pořadu Souboj na talíři. Tam redakci TN.cz vysvětlil, proč miminko nese tak netradiční jméno. "Já si myslím, že je vždy potřeba ten čistý papír nějak hezky nadepsat," nastínil Forejt.

Související obsah

​"My jsme věděli s Evičkou, že chceme jméno Tristan, protože se nám strašně líbí a přidali jsme k tomu i Williama, abychom tak hezky zaoblili to jméno a vlastně jsme se na tom shodli oba a strašně se nám to líbí," doplnil kuchař.

Nyní dvojnásobný tatínek sice působil trochu unaveně, ale oči mu zářily štěstím. "Přiznám se, že jsem trochu unavený, ale jsem vděčný. Evička je naprostý poklad, je strašně statečná, tak jsem z toho takový šťastný. Je to krásné a nepopsatelné," popsal své pocity.

Související obsah

​Malý Tristan má i dva sourozence, Forejtovu dceru Stellu a syna Burešové Nathaniela. "Ti se samozřejmě moc těší. Já sám se těším, až budeme zase spolu jako celá rodina a budeme trávit nějaký společný čas," uzavřel Forejt.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz