Zajímavosti

Pilot vyhrožoval, že otočí letadlo a dovolená nebude. Důvod byl podivný

Pilot vyhrožoval, že otočí letadlo a dovolená nebude. Důvod byl podivný
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Bizarní situace se odehrála na palubě letadla společnosti Southwest Airlines. Pilot cestujícím vyhrožoval, že otočí stroj a dovolenou ukončí dříve, než začala. Někdo totiž přes funkci AirDrop neustále ostatním posílal nahé fotky.

"Pokud tohle bude pokračovat, zatímco jsme na zemi, budu to muset otočit, vrátit se k odletové bráně, všichni budou muset vystoupit, zapojit se bude muset i ochranka a dovolená bude zničená," upozornil cestující pilot na palubě letadla mířícího do mexického Cabo San Lucas. Celé oznámení natočil pasažér Teighlor Marsalis a video se začalo šířit na sociálních sítích. Jenom na sociální síti TikTok má miliony zhlédnutí.

@teighmars @robloxsouthwestair takes airdropping nudes very seriously. #AEJeansSoundOn #WorldPrincessWeek ♬ original sound - Teighlor Marsalis

Cestující v letadle využívali funkci AirDrop, která umožňuje sdílet s lidmi v okolí soubory. Někdo takto ostatním posílal nahé fotky. "Ať už je ta věc s AirDropem cokoli, přestaňte posílat nahé fotky a poleťme do Cabo," požádal pilot.

Související obsah

Většinu lidí pilotovo hlášení pobavilo, napsal portál oe24.at. "Jako řidič školního autobusu s partou neurvalých dětí," poznamenal jeden z komentujících. 

Posílání nahých fotografií neznámým lidem je ale vážný problém, upozornil deník Daily Mail. Připomněl případ z června, kdy také při letu společnosti Southwest Airlines posílal muž dalším cestujícím fotky svého penisu. Po přistání jej zadržela policie. Například v Texasu jde už o zločin a lidem hrozí pokuta až 500 dolarů (asi 12 250 korun).

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz