Krimi

Skupinka mladíků měla obrat řidičku o stovky tisíc korun. Policie je hledá

Policie hledá svědky loupežného přepadení, které se stalo na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou. Řidičku tam napadla skupinka mladíků. Sebrali jí kabelku, ve které měla celou firemní tržbu v řádu stovek tisíc korun, pak z místa utekli.

Stalo se to na parkovišti na Horním náměstí v Jablonci nad Nisou. Mladá žena se chystala odjet. Když si sedla za volant, stáhla si okénka, aby si vyvětrala interiér vozu. Kabelku si přitom odložila na sedadlo spolujezdce.

"Vůz podle tvrzení řidičky obestoupila skupinka čtyř mladíků a jeden z nich se pak začal sápat po její kabelce," informovala policejní mluvčí Ivana Baláková. Žena se s lupiči o kabelku chvíli přetahovala, nakonec ale boj prohrála. Lupiči s uloupenými statisíci korunami prchali pryč. Utíkali ulicemi Jablonce nad Nisou směrem k výjezdu na Prahu. 

Související obsah

"Obracíme se zejména na motoristy, kteří by mohli disponovat záběry z palubních kamer, které mohly incident nebo pohyb pachatelů zachytit," uvedla Baláková. Vzhledem ke způsobené škodě hrozí pachatelům loupeže vysoké tresty, tedy až 12 let ve vězení.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz