Zajímavosti

Dara Rolins si začala klást zásadní otázku. Donutila ji k tomu svatba přítele

Dara Rolins si začala klást zásadní otázku. Donutila ji k tomu svatba přítele
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins začala za poslední dobu více přemýšlet o svém okolí, přiměla ji k tomu svatba kamaráda, která se konala v Tatrách. Tam popová hvězda vystoupila se svou taneční skupinou a díky tomu si začala klást důležitou otázku o své domovské krajině a nádherné přírodě kolem ní.

Legendární zpěvačka Dara Rolins se na pár dní vrátila na rodné Slovensko, aby zazpívala na svatbě v Tatranské Javořině. Překrásné okolí lesů a skal dovolilo zpěvačce utéct v myšlenkách od všeho, dokonce i od jejího přítele Pavla Nedvěda, se kterým chodí více než rok.

Popová ikona se zamyslela a zeptala se fanoušků, zda se i oni cítí vnímáni přírodou. "Myslíte si, že tak jako my rozpoznáváme přírodu, příroda rozpoznává nás? Nenapadá i vás někdy podobná myšlenka? Protože já nad tím přemýšlím vždy, když jsem v jejím nitru," přiznala Dara své nejhlubší pocity.

Související obsah

"Obklopená lesy nebo na pláži, s nohama zabořenými v písku, když mám hlavu ponořenou pod vodou, když jsem v oblacích nebo na tak nádherném místě, jako je toto. Objevili jsme ho dnes po cestě na dnešní vystoupení, na svatbě v Tatranské Javořině," svěřila se, jak ji účast na svatbě donutila přemýšlet.

"Bože, to Slovensko je tak krásné, všechny ty kouty, které po dlouhých letech tak málo znám. Ale zase mám vždy důvod být v úžase," dodala slovenská rodačka, že ač je její domovina nádherná, stále ji zná jen velmi málo. Poslední měsíce zpěvačka tráví hlavně v Itálii po boku Pavla Nedvěda, se kterým o prázdninách procestovali hned několik světadílů.

Související obsah

"Ta neskutečná příroda, ví o nás? Cítí naše vibrace? Vnímá náš pohyb, naši přítomnost? Když my cítíme ji. Měla by, mohla by. Když je stejně živá," pokračovala v otázkách zasněná Dara Rolins v příspěvku pod svou fotkou na instagramu, kde je v nitru slovenské přírody.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

"A takto já občas přemýšlím, na těch mých cestách. Aktuálně na zadní sedačce ve směru Tatry-Praha," zakončila své uvažování zprávou, že už zase míří do Prahy. Koncem prázdnin zpěvačce začíná opět víc pracovní tempo, které bude muset sladit se vztahem na dálku, jenž s fotbalistou mají.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz