Zajímavosti

Exkluzivně: Robbie Williams odhalil, proč se vyfotil nahý a kdy vystoupí v Praze

Anglický zpěvák Robbie Williams slaví 25 let sólové dráhy. V exkluzivním rozhovoru pro TN Live promluvil mimo jiné o novém albu, inspiraci a o tom, kdy se objeví v Praze.

Sólová kariéra Robbieho Williamse (48) začala před pětadvaceti lety, předtím vystupoval s chlapeckou skupinou Take That. Velký úspěch přišel s hitem Angels. Mezi jeho další známé písně patří Feel, Rock DJ, Supreme či Let Me Entertain You. Williams se stal jedním z nejúspěšnějších zpěváků v historii Anglie a v současnosti je považován za evropského krále popu.

"Pětadvacet let kariéry je sice příležitost oslavit úspěch, ale kdyby to bylo na mně, nic bych neslavil. Bylo mi však řečeno, že bych prý měl. Každopádně jsem za to opravdu vděčný," svěřil se Williams v exkluzivním rozhovoru pro TN Live a prozradil, že by na své cestě nic neměnil.

Související obsah

Zpěvák cítí, že se za ty roky přirozeně změnil. "Už nejsem tak lehkomyslný a nedržím se fráze 'oko za oko', jako jsem to dělal dřív," přiznává. Na oslavu kariéry přichází s novým albem XXV, které vychází 9. září jako speciální výroční edice.

Williamsovo v pořadí třinácté album obsahuje všechny klasické hity, které nově zaranžovali dirigent Jules Buckley, skladatel Guy Chambers a hudebník Steve Sidwell. Na XXV je také zařazen původní singl Lost. Na desce je Williams vyfocen nahý. "Jsem nahý, protože to jsem já. Je to působivý obraz a nabádá lidi k zamyšlení," vysvětluje zpěvák.

Související obsah

Williams v roce 2017 vystoupil potřetí v pražských Letňanech. "Do Prahy se chci vrátit příští rok," prozrazuje a zdraví diváky. "Zdraví vás Robbie Williams. Ahoj Česko," dodává českým jazykem.

Zpěvák je pro mnoho lidí velkou inspirací. Jeho však neinspiruje nikdo ze showbyznysu. "Mojí inspirací je jenom moje žena a děti," přiznává. "Kdysi to byl například Freddie Mercury nebo Chuck D, protože jsem je tenkrát potřeboval. Teď je mám pořád rád, ale už je nepotřebuji," konstatuje Williams.

Související obsah

Williams prozradil, že má plány na dalších 25 let a fanoušci se mají na co těšit. "Mám rozjednaných hodně projektů, napsal jsem třeba televizní seriál, nebo mám taky námět na talentovou show," prozrazuje hvězda.

Robbie Williams se narodil 13. února 1974. Od roku 2010 je ženatý s bývalou herečkou Aydou Fieldovou, se kterou má tři děti. Dcera Theodora Rose se narodila v roce 2012, syn Charlton Valentine v roce 2014 a dcera Colette Josephine v roce 2018.

Exkluzivní rozhovor se zpěvákem Robbiem Williamsem v originálním anglickém znění:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz