Domácí

Tragická smrt oblíbeného zpěváka. Policie po něm tři dny pátrala

Zemřel zpěvák Pavel Novák mladší. Policie po něm vyhlásila v pátek celostátní pátrání, v pondělí ho našla bez známek života na Pelhřimovsku. Synovi Pavla Nováka staršího, který se proslavil hity Asi, Nádherná láska či Žofie, bylo 57 let.

Oblíbený zpěvák pokračoval v rodinné tradici a vystupoval na mnoha místech Česka. O jeho smrti informoval v pondělí Přerovský Deník.

"Můžeme potvrdit, že jsme 2. září vyhlásili po muži celostátní pátrání a v pondělí 5. září jsme jej nalezli bez známek života na Pelhřimovsku," sdělil policejní mluvčí Libor Hejtman. "Bližší informace s ohledem na rodinu nebudeme poskytovat," dodal. Zpěvák ale podle kriminalistů zemřel bez cizího zavinění.

Související obsah

Zpěvákův otec byl Pavel Novák starší, který se v 60. letech proslavil po celém Československu. V roce 2009 podlehl rakovině prostaty.  Mezi jeho hity patřily písničky Asi, Nádherná láska či Žofie.

Pavel Novák mladší stejně jako jeho otec pořádal koncerty na Štědrý den. Zároveň měl řadu hudebních projektů a pořádal i výchovné projekty pro školy. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz