Zajímavosti

Velká vlna kritiky na Shopaholicadel: Přiživuješ se na smrti Zagorové, zuří Češi

Velká vlna kritiky na Shopaholicadel: Přiživuješ se na smrti Zagorové, zuří Češi
Shopaholicadel | Zdroj: TV Nova

Na hlavu české influencerky a youtuberky se snesla obří vlna kritiky za obsah, který sdílí na sociálních sítích. Dlouhodobě kontroverzní persona podle některých tentokrát zašla až příliš daleko. Přiživuje se prý na smrti Hany Zagorové, o níž ve videích tvrdí, že se znaly.

Kontroverzní osobnost českého internetu Adéla Pulcová, která na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Shopaholicadel, svými videi vzbuzuje kontroverze už dlouho.

V jednom z videí, které přidala na sociální síť TikTok, mluví o zesnulé Hance Zagorové, podle některých Čechů ale zašla až moc daleko. "Mám od ní doma autogram, dopis a ještě mi komentovala jedno storíčko smajlíky na instagramu. Mám k ní také svůj vztah. Zasáhlo mě to, fakt mě to dostalo, čekala bych všechno, je to na mě moc," řekla ve svém dojemném příspěvku.

Nejvíc ji mrzí, že se nestihla s oblíbenou českou zpěvačkou vyfotit. "Doufám, že aspoň někdo z vás měl hezčí pátek, než mám já a ostatní osobnosti, co byli její kolegové a kolegyně," doplnila v příspěvku.​ 

Související obsah

Jenže podle některých Čechů to Shopaholicadel přehnala. "Přiživuje se smrtí známé zpěvačky Hanky Zagorové. Tím, že říká na sociální síti TikTok, že ji znala osobně, že si s ní psala dopisy a že jí Zagorová komentovala videa," nelíbí se čtenáři TN.cz Lukášovi.

"Mrzí mě to, že se najde hyena, která si získává sledující na zesnulé zpěvačce Zagorové," zlobí se Lukáš. Pulcová na to reagovala po svém. "Její reakci k narozeninám na instagramu už nemůžu najít, mám její fotku někde ve stěhovací krabici ještě. Je mi to nepříjemné, ale ať si lidi myslí, co chtějí. Mně je to fuk," okomentovala pro TN.cz Shopaholicadel.

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel stanula v roce 2013 před porotou Superstar. Podívejte se na její výkon:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz