Zajímavosti

České nebe prorokovalo smrt královny. Nad Plzní se objevil zvláštní úkaz

České nebe prorokovalo smrt královny. Nad Plzní se objevil zvláštní úkaz
Foto bylo pořízeno u Plzně | Zdroj: Se svolením Nikoly Němcové

Úmrtí královny Alžběty II. provázelo mnoho netradičních úkazů na nebi. Nad Buckinghamským palácem byla dvojitá duha, nedaleko Birminghamu pak mrak připomínající královnu s kloboukem. V Česku zpozorovala čtenářka TN.cz pár hodin před smrtí panovnice mrak, který podle ní nese podobu královny.

Královna Alžběta II. zemřela ve čtvrtek na zámku Balmoral. Od té doby Britové vídali po Spojeném království zajímavá znamení, která podle mnohých potvrzovala královninu smrt. Prý se s nimi panovnice pomocí těchto symbolů loučila. 

Jedno z takových znamení ale spatřila i čtenářka TN.cz Nikola Němcová, podle níž se jednalo o rozloučení s královnou. "Mám zajímavou fotografii pořízenou v den, kdy zemřela královna. Jako milovník fotografování mraků a nebes občas zachytím i velice zajímavé úkazy," řekla k fotce Němcová. 

Související obsah

​​Fotografie pořízená na Plzeňsku podle ní mohla prorokovat skon Alžběty II. "Foto je pořízené nad Plzní. Je tam vidět postava sedící na trůnu a za ní křídla," míní Němcová, která snímek pořídila po třetí hodině odpoledne, přičemž královna zemřela přibližně kolem půl šesté odpoledne našeho času. 

Nebesa oplakávala královnu i v její rodné zemi. Britka sdílela na sociálních sítích netradiční mrak, který byl ve tvaru královny s pro ni typickým kloboukem. Navíc ve chvíli, kdy byla Britům oznámena smrt Alžběty II., se nad Buckinghamským palácem objevila dvojitá duha. Ta se vyjímala i nad hradem Windsor. Někteří Britové to vnímali jako znamení, že je královna skutečně opustila (psali jsme zde).

Alžběta II. byla i královnou barevných šatů. Její oblečení mělo hlubší smysl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz