Zahraničí

Meghan si konečně udobřila Brity. Stačila jediná věta

Zdá se, že k Meghan Markleové, manželce prince Harryho, si britská veřejnost znovu našla cestu. Vévodkyně ze Sussexu se v sobotu zúčastnila setkání před hradem Windsor, kde doprovázela Harryho. Toho pozval jeho bratr William, princ z Walesu. Meghan udělala milé gesto vůči královskému asistentovi, za což ji nyní chválí řada uživatelů sociálních sítí.

William a jeho manželka Kate se v sobotu ve Windsoru poprvé objevili na veřejnosti jako princ a princezna z Walesu. K páru se připojili i princ Harry s manželkou Meghan, což bylo pro mnohé překvapivé. Mezi bratry totiž už delší dobu nepanují nejvřelejší vztahy, smrt jejich babičky je však trochu sblížila.

Oba páry se sešly před branami Windsoru, aby uctily památku zesnulé panovnice Alžběty II., babičky obou princů. Když čtveřice došla k bráně, začali si všichni prohlížet květinové pocty, které z úcty ke královně přinesli přihlížející. Poté se páry rozdělily a jednotlivě pozdravily fanoušky, informoval web WalesOnline.

Související obsah

​V jednu chvíli se k Meghan naklonil královský asistent a nabídl jí, že odnese květiny, které držela v ruce. Podle videa zveřejněného na twitteru to však Meghan odmítla s tím, že květiny k bráně odnese sama. "V pořádku, slíbila jsem těmto lidem, že je tam umístím osobně. Ale děkuji, moc si toho vážím," pronesla vévodkyně ze Sussexu podle autora videa.

Za to si vysloužila mnoho pochvalných reakcí na sociálních sítích. Je tedy zřejmé, že averze obyvatel Británie vůči Meghan je na ústupu. K tomu nejspíš přispěla i další událost ze sobotního setkání. Jedna z přítomných mladých dívek se Meghan zeptala, zda ji může obejmout. Dostalo se jí vřelé reakce a ještě vřelejšího objetí. Dívka pak podle portálu Mirror na sociálních sítích uvedla, že vévoda i vévodkyně byli velice milí.

Související obsah

Velkou čtyřku, jak se říká Williamovi s Kate a Harrymu s Meghan, veřejnost viděla pohromadě poprvé od oslav Dne Commonwealthu, které se konaly začátkem roku 2020.

@izzychar97 Meeting Meghan, what a beautiful soul. We love and support you ? #meghanmarkle #meghan #windsor ♬ original sound - Isabelle Charters

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz