Zajímavosti

Je jako z pohádky, rozplývala se nad pravnučkou babička Leoše Mareše

Setkání generací. Moderátor Leoš Mareš opět ukázal své babičce dcerku. "Ty jsi se povedla," byla první slova dojaté 91leté prababičky na adresu malé Alex.

Leoš Mareš si s manželkou Monikou užívají rodičovství plnými doušky. S malou Alex teď moderátor navštívil svoji maminku Lenku a babičku Libuši. Ta se při pohledu na pravnučku neubránila slzám dojetí.

"Setkání holek v Berouně. Babička Libuše (91), máma Lenka (69), dcera Alex (0). Zvlášť v těchto dnech si toho vážím víc než kdykoliv jindy," napsal Leoš Mareš pod dojemné video s nejdůležitějšími ženami jeho života.

Související obsah

"Ty nádhero, ty kráso. Ježíšmarjá, podívej se, jak ona se dívá, podívejte se, jak ona se dívá. Ty jsi krásná," nemohla se babička sympatického moderátora na malé miminko vynadívat.

A malá Alex jí nadšení oplácela, neustále se na ni culila.

"A má prvního culíka, podívej. Víš, jak vypadá? Jako z takové pohádky," pokračoval Leoš Mareš a bylo vidět, že je na dceru pořádně pyšný.

"Počkej, čí je, tvoje?" zeptala se na chvilku zmateně babička Leoše Mareše. "Ta je moje, to je moje dcera, to je tvoje pravnučka," odpověděl jí laskavě vnuk. A jeho maminka Lenka připomněla, že už se s malou pravnučkou přece viděla.

Související obsah

"Ta je krásná, ty jsi se povedla, ty jsi se povedla," opakovala znovu a znovu paní Libuše. Zbytek návštěvy si rodina pořádně užila. S roztomilou Alex si na dece hrála s loutkami Hurvínka a Máničky.

Podívejte se na rozkošné video, jak Leoš svou dceru rozesmál:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz