Zajímavosti

Reality show Love Island se vrací! Podívejte se na první desítku účastníků

Reality show Love Island se vrací! Podívejte se na první desítku účastníků
Love Island Zdroj: TV Nova

Druhá série nejpopulárnější seznamovací reality show v Česku a na Slovensku Love Island se vrací už v pondělí! Vila na Kanárských ostrovech je připravena na nová romantická dobrodružství mladých ostrovanů, kteří přišli hledat lásku svého života. Čekají je zcela nové hry, výzvy a také příchody bombshells. Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později na TV Nova.

Pokušení na každém kroku. Reality show Love Island, která si v minulém roce získala oblíbenost diváků, se vrací už v pondělí. Seznamte se nyní s desítkou mladých, ale hlavně nezadaných lidí z Česka i Slovenska, kteří po dobu dvou měsíců budou aktivně hledat lásku na Kanárských ostrovech.

Soutěžící si budou užívat prostory luxusní vily na vulkanickém pohoří ostrova Gran Canaria, kterou diváci dobře znají už z první série reality show. Kromě velkého bazénu, několika míst k odpočinku, posilovny, ložnic či unikátní kuchyně s výhledem na pobřeží v ní letos najdou mnohé novinky a vylepšení.

​Podstata Love Islandu je jednoduchá. Soutěžící si budou v luxusní vile užívat nejen slunce, moře a společné hry i úkoly, ale pod dohledem televizních kamer budou hlavně hledat lásku svého života. V průběhu show spolu soutěžící flirtují a tvoří páry, někdy je naopak rozbíjejí. Jejich cílem je najít lásku svého života a dostat se se svojí polovičkou až do finále.

Gábi a Pítr zpět ve vile lásky. Tyhle novinky závidí novým soutěžícím:

​V každé epizodě jsou jejich vztahy testované, protože ten, kdo ve vile neutvoří pár anebo je spárován pouze účelově, bude muset vilu opustit. "90 procent celé show stojí na účastnících. Oni vytvářejí obsah, příběhy a my se jim v tom snažíme co nejvíc pomáhat. Vytváříme pro ně situace a pak je na nich, jak se k tomu postaví. Proto je důležité mít aktivní a veselé ostrovany," říká kreativní producent Jan Bors.

Love Island začíná v pondělí večer na Voyo a o den později na televizních obrazovkách TV Nova.

Seznamte se s první desítkou účastníků reality show Love Island 2022:

Hanka | 21 let | modelka | Ostrava

Hana a Love Island, to je na první pohled ideální spojení. 21letá modelka, jejíž ostravský původ prozrazuje typický přízvuk, rozhodně nepatří mezi ty, kteří nečinně sedí v koutě. Kdykoli o něčem začne zaujatě vyprávět, mluví celým svým tělem: gestikuluje, pohybuje se, dělá obličeje, což je velmi zábavné pozorovat.

Rozhodně patří mezi dominantní typy, které potřebují neustálou pozornost, náklonnost a dynamické podněty. Hana už se částečně proslavila díky účasti v soutěži Miss Czech Republic 2022 a na instagramu ji sleduje více než 30 tisíc lidí. V životě by ráda našla opravdového chlapa, který by nedopustil, aby jejich vztah sklouzl do stereotypu a nudy.

Účastnice Love Islandu Hanka Zdroj: TV Nova

Tina | 23 | modelka a realitní agentka | Praha

Tina je velkou fanynkou reality show. Třiadvacetiletá realitní makléřka z Prahy na první pohled působí jako sebevědomá žena, která ví, co dělá, a ví, jak svých cílů dosáhnout. Téměř pořád se usmívá, mluví plynule a rozhodně. Obvykle bývá klidná, ale občas umí i vybuchnout.

Související obsah

​Její exotický vzhled ji navíc téměř předurčuje k účasti v Love Islandu, protože letní atmosférou přímo dýchá. Tina měla dosud jen jeden vážný vztah a příležitost zúčastnit se soutěže přišla jako na zavolanou. Vše, co se týká lásky, pro ni bude zároveň nové a vzrušující. Imponují jí hlavně zábavní kluci, kteří mají dobré srdce.

Účastnice Love Islandu Tina Zdroj: TV Nova

Denisa | 20 | studentka | Vizovice

Dvacetiletá studentka stomatologie z Vizovic Denisa se v mnohém podobá vítězce první sezony Lauře. Je přirozeně krásná, pochází z malého města a její osobnost je ryzí. Zároveň je velice inteligentní i přiměřeně ambiciózní. Ví přesně, co chce a jak svých cílů dosáhnout.

Pro studium stomatologie se rozhodla i proto, že se jedná o jeden z oborů medicíny, který je příslibem dobrého finančního zajištění. Nejvíce si ovšem cení své rodiny a rodinného zázemí. S randěním Denisa zatím příliš zkušeností nemá, i proto může lásce propadnout velice rychle.

Účastnice Love Islandu Denisa Zdroj: TV Nova

Sára | 19 | studentka | Čtyřkoly

Sára, 19letá studentka s uhrančivým pohledem ze středočeské obce Čtyřkoly, je nejmladší účastnicí úvodní desítky soutěžících. Na první pohled působí mnohem vyspělejším dojmem, ale zároveň z ní vyzařuje svěží a vášnivá energie. Zkrátka vypadá jako typ dívky, která žije tím, že se ráda baví a chodí na večírky, ale ulovit ji není úplně snadné.

Má totiž jasnou představu, jak by měl její partner vypadat a co by měl splňovat. Sára má za sebou jeden vážný vztah, který ale nevyšel tak, jak si představovala. Od té doby nepotkala nikoho, do koho by se dokázala zamilovat. Přestože je velmi společenská a ráda flirtuje, rozhodně nepatří mezi ženy, které by se daly snadno oklamat.

Účastnice Love Islandu Sára Zdroj: TV Nova

Naty | 23 | interiérová designérka | Bratislava

Třiadvacetiletá návrhářka interiérů z Bratislavy představuje typ ženy, která když vstoupí do místnosti, všechny okamžitě uhrane. Naty má nejen skvělou postavu, ale její osobnost především boří mýty o krásných ženách, mezi které se řadí. Ve svých projevech se drží spíše při zemi a na každého, kdo se ocitne v její blízkosti, působí velice milým dojmem.

Naty si ráda užívá života plnými doušky. Ráda si s přáteli vyrazí ven, flirtuje a sex hraje při výběru jejího partnera důležitou roli. Pokud milenec v posteli pohoří, nemá pro ni smysl s ním dále ztrácet čas. Přesto je pro ni rodina na prvním místě. A ideální partner by měl být především hodný a vnímavý.

Účastnice Love Islandu Naty Zdroj: TV Nova

Kryštof | 27 | fitness & fotbalový trenér | Rumburk

Kryštof je 27letý fitness a fotbalový trenér z Rumburku, který na první pohled působí, jako by se pro Love Island narodil. Vyzařují z něj pohodové, letní a uvolněné vibrace a úsměv z jeho tváře téměř nemizí. Má vypracované tělo a neustále vyhledává nová dobrodružství, do kterých by se mohl pustit.

Je milovníkem adrenalinu, takže k aktivitám, jako je bungee jumping nebo skákání padákem jej není nutné dlouho přemlouvat. Na druhou stranu má velmi klidnou osobnost a působí jako člověk, který by do vztahu potřeboval dívku, jež by se chopila iniciativy.

Účastník Love Islandu Kryštof Zdroj: TV Nova

Zbyněk | 21| student | Velký Beranov

Jedenadvacetiletý student z Velkého Beranova na první pohled působí nenápadným a obyčejným dojmem. Zbyněk je typ kluka, který příliš nemluví a nezakládá si na excentričnosti. Tím se ale pro dívky naopak stává velice atraktivním. A oblíbí si ho právě proto, že jim připadá roztomilý.

Zbyněk má za sebou dva vážné vztahy, má romantickou duši a před známostmi na jednu noc preferuje dlouhodobé vztahy. Jako příslušník generace Z využívá k seznamování veškeré moderní technologie a prostředky.

Účastník Love Islandu Zbyněk Zdroj: TV Nova

Štefan | 29 | IT specialista | Košice/Praha

Štefan je 29letý IT manažer, který na první pohled může působit jako italský svůdce, aby vzápětí jeho skutečný košický původ prozradil typickým východoslovenským přízvukem. Štefan je komunikativní, rád se v diskuzi pustí do jakéhokoli tématu a na vše sdělí svůj názor. Je typem muže, který je k ženám vždy velmi milý a pozorný.

Má za sebou tři dlouhodobé vztahy. Kvůli jednomu z nich byl dokonce na přání partnerky ochoten se zcela odstřihnout od svého okolí, aby mohl svůj čas věnovat pouze jí. Této zkušenosti nelituje, a pokud najde svou vyvolenou, je připraven se zachovat podobně. Je světoběžníkem, který žil nějakou dobu v USA, ale nyní má bydliště v Praze.

Účastník Love Islandu Štefan Zdroj: TV Nova

David | 21 | zdravotní bratr | Vyškov

David je 21letý zdravotní bratr z Vyškova, který ideálně doplňuje mužskou sestavu účastníků Love Islandu. Je kamarádský a jako fotbalový brankář se chytí každé příležitosti udělat ve vile srandu. Nebere se příliš vážně a svou přitažlivost a atraktivitu si moc nepřipouští.

David pochází z jižní Moravy a v mluvě se projevuje typický akcent, který ještě více podtrhuje jeho osobnost. Milá povaha v kombinaci s krásným úsměvem jistě učaruje nejedné dívce. Jen musí být na pozoru před těmi, které by chtěly zneužít jeho srdečnosti a naivity.

Účastník Love Islandu David Zdroj: TV Nova

Jacob | 26 | barber | Bratislava

Jacob je 26letý barber z Bratislavy. Vyniká mužným hlubokým hlasem a i jeho řeč je velmi klidná a plynulá. Na první pohled působí dojmem vyrovnaného a otevřeného chlapa, který vše řeší bez servítek, jde rovnou k věci, za svým cílem a k problémům se staví čelem. Tyto vlastnosti ostatně uplatňuje i jako hráč amerického fotbalu.

Jacob má za sebou dva vážné vztahy a několik románků. Ve vztahu je přirozeně dominantní, vybírá si spíše submisivní dívky a vzhled jeho protějšku je pro něj důležitý. Má za sebou období, kdy potřeboval být sám, ale nyní by se opět nebránil dlouhodobému vztahu. Ve vztahu ale nesnáší konflikty kvůli zbytečnostem, takže se přirozeně vyhýbá tzv. královnám dramatu.

Účastník Love Islandu Jacob Zdroj: TV Nova
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz