Zajímavosti

Slováček exkluzivně k nové známosti. Odtajnil, jak to mezi nimi je

Slavný muzikant byl před pár dny na jedné premiéře zachycen ve velmi dobré náladě po boku neznámé blondýnky. Hned se proto začalo spekulovat, zda nejde o jeho novou milenku. Jak je to doopravdy, prozradil Felix v pořadu Život ve hvězdách v exkluzivním rozhovoru.

Felix Slováček se k celé situaci s Lenkou Dragounovou vyjádřil poměrně razantně. "Je to úplná blbost, jednoduše. Lenku znám 20 let. Ani jsem nevěděl, že tam přijde, a když jsem ji tam uviděl, tak jsem se k ní hrnul jako ke staré známé," vysvětlil Slováček.

Podle něj to ale sympatické blondýnce příjemné nebylo. "Vím, že jí to hrozně vadilo a vykolejilo ji to. Nečekala, že se o ní bude takhle ošklivě psát. Psali o ní, jakoby to byla nějaká zlatokopka, ale to je nesmysl. Lenka má za sebou spoustu práce a spoustu prostředků k tomu, aby něco takového neměla za potřebí," nastínil Felix. 

Související obsah

​Saxofonista se ji snažil uklidnit. "To já jsem jí i vysvětlil. Už to přešlo, já jsem na to zvyklý, psali o mně každý den, když jsem byl s Lucií," zmínil svou bývalou milenku Lucii Gelemovou, se kterou se nyní už dle jeho slov vůbec nestýkají.

Felix Slováček je známý tím, že má rád krásné ženy. V jeho životě se tak po Lucii možná objevil už někdo další. "No, nedá se říct, že by to byl vztah, rád se potkám s krásnými ženami, ale vztah nemám," nastínil záhadně Slováček. S Dádou Patrasovou jsou stále manželé. "To, jestli jsme si věrní, to nevím. Neručím ani za sebe. Ale žijeme krásně," dodal.

Související obsah

​Jenže jak sám Slováček přiznal, stále celou rodinu trápí problémy jeho ženy Dády, která letos už podruhé bourala, a dokonce odmítla test na přítomnost alkoholu. "Dáda je ve svém zvláštním světě. Ten nechce opustit, je jí tam dobře. Neví, jaký je den a jestli má někdo svátek nebo narozeniny. Žije si, nedokážu to popsat…" došla Felixovi slova.

Pak dodal, že si o ni dělá starost, jenže ona sama myslí, že dělá vše správně. "Když ona nechce, tak jí nikdo nepomůže," míní manžel Dády. Slováček ale i nadále zůstává s Patrasovou ve stejné domácnosti a neopouští ji. Pokud tedy zrovna nepracuje, často mu dělají společnost i děti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz