Zahraničí

Ženu rozplakalo chování učitelky: Posmívala se synovi, že se jmenuje jako pes

Ženu rozplakalo chování učitelky: Posmívala se synovi, že se jmenuje jako pes
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Chování učitelek ve škole pořádně znechutilo jednu maminku i její sestru. Zjistily totiž, že se pedagožka posmívá chlapci kvůli jménu. Podle ní je vhodné spíše pro psa, a nikoliv pro dítě.

Matka chlapečka z Velké Británie měla už dlouho domluvenou kontrolu u zubaře. Dítě proto šla vyzvednout do školy jeho teta. Ta však zaslechla nepěkný rozhovor na adresu jejího synovce, píše portál Mirror.

"Všechny děti už byly se svými rodiči, takže se učitelky vrátily zpátky do třídy. Nechaly ale otevřená okna i dveře, takže jsem vše zaslechla," vyprávěla chlapcova teta.

Související obsah

Učitelky si totiž povídaly o žácích a o tom, zda někteří z nich zlobí. "Zaslechla jsem, jak učitelka říkala té druhé, že ne, ale že učí jednoho žáka, který má psí jméno. Druhá se zeptala, jak se chlapec jmenuje, a ona odpověděla, že Benji," doplnila žena.

Znechucená žena po příchodu domů své sestře všechno řekla. Benjiho matku to velmi vzalo, a dokonce se i rozplakala. Pro svého syna by totiž udělala všechno. Nyní proto uvažuje o tom, že jednání vyučující ohlásí řediteli školy.

Nechce, aby hocha měla ve třídě. "Byl nadšený, že chodí do školy. Opravdu si to užíval a našel si spoustu přátel, o kterých pořád mluví a chce se s nimi vídat," popsala hochova teta.

Matka se o nemilou zkušenost následně podělila na sociální síti Reddit. Jednání učitelky rozlítilo řadu uživatelů. "Čekal jsem jméno jako Bentley nebo Bear. Ale Benji je úžasné jméno a rozhodně mi to nepřipomíná psa," uvedl jeden. "Učitelé by ani neměli mluvit o dětech. Nahlásil bych to vedení i samotným učitelkám, co jste slyšely. Není to vhodné," má jasno další.

Ministr Gazdík navštívil školu v Bílině, která si kvůli šikaně najala ochranku (5/2022):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz