Zajímavosti

Agáta po mlžení přiznala: Čekám dítě s Jaromírem Soukupem

Agáta po mlžení přiznala: Čekám dítě s Jaromírem Soukupem
Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem | Zdroj: Profimedia

Vztah, o kterém pochyboval snad každý, si pojistila miminkem. Agáta Hanychová ještě před pár dny těhotenství popírala, teď ale obrátila a šla s pravdou ven. Modelka čeká dítě s Jaromírem Soukupem.

Dítě Jaromíra Soukupa je na cestě. Agáta Hanychová potvrdila, že je v požehnaném stavu. Náznaky mnozí nepřehlédli už před týdnem, modelce začalo růst bříško a na instagramu se netajila, že ji po večerech přepadávají chutě na zmrzlinové poháry.

"Jsem těhotná," řekla v pondělí Blesku. Ještě před pár dny se však snažila zapírat. "Tak to je fakt blbost. To fakt není pravda," tvrdila TN.cz minulou středu.

Jenomže se jí to nejspíš rozleželo v hlavě a uvědomila si, že jí stejně nikdo neuvěří. Těhotenství je na ní totiž už docela zřetelně vidět. Kromě bříška se jí zvětšila i ňadra. V polovině léta navíc přestala kouřit. Přiměl ji k tomu Soukup, který měl nejspíš o svou partnerku i nenarozeného potomka obavy.

Související obsah

Agáta vztah s podnikatelem přiznala v červnu. Mnozí si mysleli, že jde o vtip, jiní románku předvídali krátkou trvanlivost. Dvojice ale každý den dokazuje, že to spolu myslí vážně. Společné dítě je pak definitivním stvrzením jejich velké lásky.

Hanychová už má syna Kryšpína s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou a dceru Miu z manželství s hercem Jakubem Prachařem. Soukup s exmanželkou Monikou Drlíkovou vychoval syna Lukáše a dceru Natálii.

Agáta posunula vztah se Soukupem dál (06/2022):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz