Zajímavosti

Česká Barbie se snaží dosáhnout dokonalosti. Detailně popsala svá ňadra

Jedna z nejvěrnějších českých kopií populární panenky Barbie Gabriela Jiráčková byla v úterý hostem pořadu TALK! K podobě si pomohla různými zákroky a nestydí se za ně. Jiráčková promluvila o svých plastikách, práci i partnerovi.

Jiráčkové nikdy nevadilo, že ji nejen česká, ale i světová média připodobňují právě k Barbie. "Je krásné, když člověk ví, že ho lidé přirovnávají k jakémusi idolu krásy, který je tady už přes 50 let a vzhlíží k němu lidé z celého světa," říká a dodává, že jí je Barbie sympatická nejen vzhledem, ale i poselstvím.

"Mě Barbie inspirovala už dříve spíše tím, co předává, ztělesňuje a co říká, a to je, že každý by měl být tím, kým by chtěl být," zmiňuje Jiráčková. Co se týče jejího vzhledu, se ale nechala inspirovat architektem, který znázorňoval ženy v plných geometrických tvarech. V minulosti tak měla několik plastik, a to dvě prsou a třetí nosu, inspiruje ji také Venuše.

Související obsah

​Podle jejích slov má prsa velikosti deset (podle českého číslování). "Je to ale o postavě, o kůži a o tom, zda člověk od přírody ta prsa má, nebo ne. Já jsem je měla, takže k tomu přirozenějšímu tvaru mám větší predispozice. I když si ten implantát dám, pořád se mi nedaří ho mít stoprocentně kulatý," popisuje s tím, že ideální je pro ni právě úplně kulatý tvar ňader.

Jiráčková říká, že ale často chodí i na neinvazivní zákroky, například v oblasti lícních kostí, brady a rtů. "Do budoucna zvažuji zlepšit ještě tvar prsou. Nechci si ale zahrávat, nejsem sběratelkou co největšího počtu zákroků. Já si vážím toho, jak jsem se narodila a nějaké svojí přirozené krásy. Jen ji posouvám a vylepšuji," nastiňuje. 

Paradoxně vzhled ji prý už několik let nestojí vůbec nic. Zkouší totiž nové produkty, které pak prezentuje na sociálních sítích jako influencerka, a dokonce se už dostala do fáze, že za to, že si přijede někam něco vyzkoušet, jí firmy nabízí peníze. "S partnerem vnímáme moje tělo jako takový objekt, který se dá zlepšovat a posouvat dál. Je to chrám, o který se člověk stará a může se na něm vyřádit," uzavírá Jiráčková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz