Zajímavosti

TV Nova na festivalu seriálů: Potkejte se s Lovci nebo s vítězi MasterChefa

Voyo je jednou z klíčových priorit Skupiny Nova a páteřním projektem digitální transformace skupiny CME. Neustále rostoucí streamovací služba sází na kvalitní lokální obsah, známé tváře, silné příběhy a v neposlední řadě na největší knihovnu českých filmů. I proto se Voyo poprvé stalo mediálním partnerem společně s TV Nova. Spolupráci navázalo s mezinárodním festivalem seriálů – Serial Killer, který se koná od 20. do 25. září 2022 v Brně.

"Voyo dnes stojí jako nejsilnější lokální služba vedle velkých světových hráčů. Samozřejmě nás těší, že jsme dokázali v tak krátkém čase vytvořit natolik silný a známý brand, že může stát jako mediální partner jednoho z největších seriálových festivalů u nás," shrnuje marketingový ředitel TV Nova Jakub Strýček.

Účastníci festivalu se mohou těšit v pátek 23. září na TV Days v brněnském Divadle na Orlí, kde budou představeny projekty nejen z oblasti udržitelnosti filmového průmyslu, ukázky seriálů TV Nova a Voyo, ale i unikátní studijní program CME Content Academy pro budoucí tvůrce seriálů a televizních pořadů, kde se představí šestice nových studentů.

Související obsah

​Chybět nebude ani panel generálních ředitelů, kterého se za TV Nova zúčastní generální ředitelka Klára Brachtlová. "Jsem ráda, že budu mít možnost se po čase zase setkat s tolika zajímavými lidmi z oboru. Velmi se těším na premiéru minisérie Král Šumavy – Fantom temného kraje, který je zároveň i soutěžním snímkem. Nestává se příliš často, že by se česká minisérie probojovala do hlavní soutěže, tak jí budu držet palce," říká Brachtlová.

Bohatý program doplní na Jakubském náměstí v Brně MasterChef show, kde se všichni fanoušci kulinářských pořadů nabaží dobrého jídla připraveného vítězi minulých ročníků MasterChef Česko – Besky a Roman Staša. Celou show návštěvníky provede gastronomický nadšenec Lukáš Hejlík.

Související obsah

​Páteční nabitý program zakončí světová premiéra prvního dílu minisérie Král Šumavy – Fantom temného kraje za účasti tvůrců i herců v kině Scala. Třídílnou minisérii natočil šestinásobný držitel Českého lva David Ondříček a diváci se na ni mohou těšit již brzy exkluzivně na Voyo. Informace o vstupenkách na slavnostní premiéru jsou k dispozici na stránkách festivalu.

Sobota pak bude patřit zejména sérii přednášek pro zájemce o audiovizuální tvorbu v rámci festivalu studentských filmů Noci filmových nadějí. Setkat se mohou i s kreativními producenty Lenkou Szántó nebo Matějem Podzimkem, kteří jsou podepsaní pod úspěšnými minisériemi z Voyo Originálů Jitřní záře nebo Iveta. Milovníci vědomostních her se mohou na Jakubském náměstí setkat se všemi lovci ze soutěže Na lovu a s moderátorem Ondřejem Sokolem.

Podívejte se, co vás čeká na obrazovkách TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz