Zajímavosti

Žilková udělala zásadní životní krok. Prozradila intimní detaily nového vztahu

Žilková udělala zásadní životní krok. Prozradila intimní detaily nového vztahu
Veronika Žilková s Josefem Holomáčem Zdroj: TV Nova

Veronika Žilková vedle nového přítele jen září. Ve středu s ním poprvé vyrazila do společnosti a pak s ním oslavila důležitý životní okamžik. Na sociálních sítích prozradila i důležité detaily jejich vztahu.

Veronika Žilková se do všeho pouští po hlavě. O vztahu s muzikantem Pepou Holomáčem promluvila poprvé před týdnem a nyní už spolu vyrazili do společnosti. Jenže oba dva mají zatím nevyřešené vztahy z minulosti.

Ve středu večer spolu nová dvojice oslavila několik důležitých životních mezníků. "Dva toho času v rozvodovém řízení slaví 17. narozeniny, úspěch filmu i odvahu spolu jít dál navzdory ranám, které dostali od svých partnerů," napsala Žilková k fotce, kterou sdílela na instragramu. 

Související obsah

Oba jsou si zřejmě vědomi toho, že jejich vztah nebude procházka růžovým sadem. Budou muset totiž řešit dva rozvody. Nyní si tím ale hlavu podle všeho nelámou a užívají si života. Žilková tak se svým novým přítelem oslavila na večeři 17. narozeniny dcery Korduly Stropnické.

Herečka nyní mimo jiné v rodině kromě narozenin dcery slaví i těhotenství dcery Agáty Hanychové. Ta začátkem týdne oznámila, že čeká dítě s moderátorem Jaromírem Soukupem. Veronika se už na své čtvrté vnouče moc těší.

Žilková předtím zuřila kvůli milence Stropnického: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz