Zajímavosti

Utajený potomek Veroniky Žilkové. Už to nemohla dál skrývat

Utajený potomek Veroniky Žilkové. Už to nemohla dál skrývat
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

V rodině Veroniky Žilkové se její členové asi nikdy nenudí. Pořád se něco děje a momentálně se slaví těhotenství modelky Agáty Hanychové. K tomu se na sociálních sítích vyjádřila i její matka Veronika. Promluvila ale i o potomkovi, o kterém skoro nikdo neví!

Tento rok je pro rodinu Veroniky Žilkové a její dceru Agátu Hanychovou plný nečekaných zvratů. V březnu přišla zpráva o rozvodu Veroniky a Martina Stropnického, v červnu velký šok v podobě vztahu Agáty s Jaromírem Soukupem a nyní bude v rodině další miminko.

Žilková ale nyní na svém instagramu promluvila o něčem, co mnozí netušili. "Všechny novinky v naší rodině znáte, jen bych chtěla opravit, že nebudu babička potřetí, jestli všechno dobře dopadne, ale už počtvrté," zarazila své fanoušky herečka, která mimo jiné v minulém týdnu prozradila, že má novou známost. 

Související obsah

​Žilková má dvě vnoučata Kryšpína a Miu od Agáty a teď je na cestě třetí. Jenže to prý nejsou všechna, která herečka má. "Zapomněli, že mám ještě vnučku od Honzíka, máme Nellinku, takže tohle by mělo být čtvrté miminko v rodině," uvádí na pravou míru.

Jan Herclík je dítě Veroniky, které si v roce 2007 osvojila spolu s jeho sestrou Markétou. Honza už stihl také založit rodinu a v roce 2020 se mu narodila dcerka Nelly, na kterou podle všeho Veronika také nedá dopustit.

Související obsah

​Nyní se ale celá rodina raduje z nového života, který do rodiny přivede Agáta. "Všichni se těší. Kryšpín se těší, nějak tuto informaci přežil, ale řekl mi, že chce pak vystřelit konfety," směje se Agáta na svém instagramu a dodává, že jistě dá včas vědět pohlaví miminka.

Veronika Žilková dala Stropnickému zásadní slib. Týká se jeho milenky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz