Krimi

Smrt mladé zpěvačky. Talentovaná Zuzka zemřela při nehodě

Smrt mladé zpěvačky. Talentovaná Zuzka zemřela při nehodě
Př nehodě na přechodu zemřela mladá zpěvačka Zuzana. Zdroj: Polícia SR - Košický kraj

Tragická dopravní nehoda se stala na konci minulého týdne ve Spišské Nové Vsi na východě Slovenska. Zemřela při ní talentovaná mladá herečka a zpěvačka Zuzana Ogurčáková. Neštěstí se stalo jen pár metrů od jejího domova.

Nadaná Zuzka před pár dny pokřtila nové cédéčko. Studovala Akademii umění. Chystala se na mezinárodní soutěž v Praze. Měla celou kariéru před sebou. Strašlivou nehodu ale neměla šanci přežít, informuje portál čas.sk.

Dívka přišla v neděli za tragických okolností o život, když do ní na přechodu pro chodce narazilo auto. Nehoda se stala u církevní základní školy, těsně za kruhovým objezdem. Na přechodu se stalo v minulosti již několik neštěstí. Zuzka to přitom měla domů už jen přibližně 200 metrů.

"Podle dosavadních zjištění 50letý řidič z okresu Spišská Nová Ves řídil osobní motorový vůz po kruhovém objezdu, ze kterého odbočil na Mlýnskou ulici a po přibližně 70 metrech narazil do 23leté chodkyně, která procházela po řádně vyznačeném přechodu pro chodce. Bohužel zranění, která chodkyně při srážce utrpěla, byla neslučitelná se životem," popsala neštěstí policejní mluvčí Lenka Ivanová.

Posted by Zuzana Ogurčáková on Monday, May 27, 2019

Řidič auta, který je tamním podnikatelem, měl dechovou zkoušku na alkohol negativní, ale i tak přišel o řidičák. Vyšetřovatel s ním zahájil trestní stíhání pro trestný čin usmrcení.

Související obsah

​"Odešla moje a naše krásná, milá, talentovaná, vždy nápomocná, laskavá a... Zuzanka. Už se nevrátí, a přece bude navždy s námi," řekla portálu Pluska.sk zdrcená matka zpěvačky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz